Stopy spravedlnosti (2017)

Mazec. Zajímavý film. Ani ne tak scénářem, není tady nic, co by už někde nebylo, ale provedením. Takové béčkově (myšleno v dobrém) surová atmosféra. A Jackie Chan... Neskutečný. Tady i herecky, ale v 63 letech dělat to, co tam dělá... Klobouk dolů i s vlasama.

Strážci Galaxie (2014)

Tohle prostě není můj šálek kávy. Adamsová rodina, Garfield, skoro mluvící Pařez z Alenky v říši divů a Šrek na výletě za čarovným kamenem, a to celé ve vesmíru. Ale je fakt, že jsem se párkrát zasmál.

Střídavka (2022)

Chvíli mi trvalo, než jsem pochopil, že to je jiný film než jsem čekal, ale pak jsem se hodně bavil.

Sůl nad zlato (1982)

Napsat, že je to víc pohádka než Byl jednou jeden král už chce notnou dávku antipatie. Nic méně je to pohádka koukatelná. Nicméně Slovensko-německá produkce a slovenské pohádky, ale i filmy jsou pro mne takové divné. Nevím jak to popsat. Takové syrové. Vyjadřované emoce, pokud tam nějaké jsou, jsou povrchní a neuvěřitelné.

Supercela (2023)

Nuda, nuda, šeď, šeď... Katastrofický film, bez katastrofy.

Supernova (2000)

Že je to "B"čko, že je to TV produkce, že jsou herecké výkony mdlé... To vše bych ještě odpustil, ale ona je to šílená nuda. Kdybych u toho nehrál WoT, tak bych se na to ani nedodíval...

Supersvůdníci (2001)

Opět film, u něhož nechápu hodnocení. Obvykle podobné srágory mívají vyšší hodnocení. Tahle by si to rozhodně zasloužila.

Superurychlovač (2013)

Zajímavý nápad s krásnou představitelkou hlavní role. Tolik klady. Pak už jen zápory. Nakousnuté jablko mám někde.

Superžena (2022)

Nuda. 45' čekání a pak tlačítko stop.