Temná strana dveří (2016)

"Áčkový" nádych, "Béčkové" prevedenie. Pár napínavých scén, inak je dej dosť predvídateľný. Počas sledovania som čakal, kto dá hlavnej hrdinke panvicou po hlave.

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Skvelá atmosféra, napätie, prostredie, no do chvíle, kým vražedné perníky, ľudia v maskách z halloweenu prezlečení za "elfov" a vianočné hračky nezačnú masakrovať veselú rodinku. Krampus mal pravdepodobne dodať iba efekt, aby prilákal divákov, pretože okrem toho, že sa prebehol po strechách domov a pár krát zadupal kopytami, nevystrašil a nezabil nikoho. A tak sa som tešil, že to bude ozaj niečo výnimočné. Tri hviezdičky za to, čo som uviedol v úvode.

Amazing Spider-Man (2012)

Zhliadol som opäť starého a nového spidermana a musím povedať, že nový amazing spiderman sa na starého vôbec neťahá. Postavou už teda vôbec nie, resp. hereckým obsadením. Hlavné obsadenie v mužskej a ženskej úlohe je hrozné, nový hrdina nepôsobil, ako "úbožiačik", ktorému každý robí zle, sirota, ktorá nemá nikoho, ale pôsobil, ako malý a drzí trapko, ktorý mal očariť humorom, no mne to prišlo, ako trápne predvádzanie. Nový spiďo a to bez pochýb, je lepší a to o špeciálne efekty a technické vymoženosti, no chýba mu to, čo starému spidermanovi nechýba. A to je SRDCE. A to nevylepšia ani skvelé efekty.

Divoká karta (2015)

Tri hviezdičky iba za akčné scény. Inak by to bol odpad.

Experiment Philadelphia (2012) (TV film)

Klasický béčkový film. Slovenská premiéra 6.7.2015 na DAJTO.

Velký třesk (2010)

Slovenská premiéra 2.6.2015 na DAJTO. V hl. úlohe Dušan Szabo.

Útok na věžák (2011)

Slovenská premiéra 25.5.2015 na Markíze. Hrozný film, to sa nedalo ani pozerať. Prezlečení ľudia do čiernej vlny a s fosforeskujúcou hubou bol ozaj neskutočný zážitok. O to väčší, keď ,,masakrovali" ľudí. A trápni detskí hrdinovia? No comment.

Krokodýl vs. aligátor (2010) (TV film)

Slovenská premiéra 25.5.2015 na TV Dajto. V slovenskom znení Peter Krajčovič, Daniela Mackovičová, Ivan Šandor, František Kovár a ďalší.