Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Bohužiaľ, tento film je pre mňa obrovským sklamaním. V prvej časti boli Jim Carrey a Jeff Daniels prirodzení a následne som mal dojem, že to nehrajú :) Pri tejto časti to bolo opačne. Tak veľmi sa snažili hrať, aký sú blbí, že to skôr bolo na plač, ako na smiech. Nebolo to vôbec prirodzené, iba umelo, nasilu vytvorené a stratilo to ten nádych, aký to malo. Jeff Daniels v prvej časti pôsobil, ako dement :D, čo sa týka jeho postavy, no so štipkou rozumu, v dvojke bol čistý dement a Jim Carrey takisto. Chalani, čo sa to s vami porobilo? Ešte k filmu, okrem trápnych výkonov hercov, bol trápny aj dej a scenár.

Padesát odstínů šedi (2015)

Sklamanie. Iné asi k tomu nemám čo povedať. Šikovný reklamný ťah, ktorý prilákal milióny ľudí, no výsledok bol iný, aký bol ponúkaný. Kľudne môžem povedať, že spracovaním to bolo lepšie, ako trápny Twilight, no bolo to presladené, čo vôbec byť sladké ani nemalo byť, nie, až do takej miery. Sem tam vtipná hláška, či situácia, samotné erotické scény nič moc, sado-maso scény ani nevravím. Koniec bol top: ,, ČO? ". 6.11.2017 Bolo to odvysielané v premiére na TV JOJ so slovenským dabingom, ktorý pochoval celý film a aj dabing celkovo.

Sladký život (2015) (pořad)

Zaujíma a zajímal ma iba Rytmus, hoci už asi každý o ňom všetko vie, Tomi Kid Kovacs a Jopo. Najnovšie k obľúbencom pribudol Laci Strike. Jeblina Fialová, Verešová a kokotko repete hitov ma maximálne nezaujímajú. Určite sa všetci na tom so mnou zhodnú.Nechápem, odkiaľ berú takéto odpady, pardón, celebrity. A najnovšie má ku nim pribudnúť Plačková. Dúfam, že nie za Jopa. Pretože ak áno, končí pre mňa nejaká k.....ina Sladký život.

Maturitní ples (2008)

No, čakal som od toho viac. Predĺžená verzia má 89 minút pri 23,976 fps.

Dovolená za trest (2014)

Tak ešte, že som na to nešiel do kina, čo som aj pôvodne chcel, pretože toto spolu s filmom Moje bláznivé dvojča kleslo pod priemer úspešných zábavných komédii a ostalo to v hladine televíznych komédii, ktoré zapĺňajú vysielací čas. Veľa trápnych scén, trápnych dialógov a momentov. Je to zhliadnuteľné, no určite nie v takom rozsahu, aby som tomu nejako špeciálne venoval pozornosť. Je to pre mňa sklamaním, preto, že som veril, že táto komédia má potenciál, nakoľko sa Adam Sandler stretol s Drew Barrymore aj predtým. Môžem kľudne povedať, že tento film patrí do kategórie filmov, ktoré je dobré zhliadnúť raz, maximálne 2 krát, ak to ide v telke (v mojom prípade s SK dabingom).

Kick-Ass 2 (2013)

Táto časť výrazne klesla o level nižšie, oproti úspešnejšej jednotke. To, že tam vystúpil aj svetom obľúbený Jim Carrey, nemalo značný efekt, ako pri predošlej záležitosti. Už mi to prišlo trápne, masky, superhrdinovia, už to bolo, ako na pieskovisku, kde sa hrajú deti. Najtrápnejšia postava z celého filmu bol asi Red Mist, ktorý mi totálne liezol na nervy, spolu s jeho tupým ksichtom. Úplne nesympatická postava, ako aj herec, ktorý ju stvárnil. Reup: 28.12.2018 to Markíza vysielala v premiére pod názvom Superhrdinovia.

La Bête du Gévaudan (2003) (TV film)

Slabý odvar filmu Bratstvo vlkov. Ak nebehajú po lese, tak naháňajú chudáka starého, o ktorom si myslia, že je beštia. Fanatizmus musí byť a nesmie chýbať ani láska. Najkomickejšie na tom celom je to, že beštia bol chlapík prezlečený do kože vlka a líška :D prezlečená do kože vlka, pretože tá beštia nebola väčšia, ako líška. Síce sa to natáčalo na českých hradoch, malo to nádych, no spracovanie a úroveň zďaleka nesiaha k úrovni bratstva vlkov.

Agentky D.E.B.S. (2004)

Ooo, aké dojemné. Akčná ,,Lesbo Love Story", ktorá prekoná aj slávnych Charlieho anjelikov. To, ako ,,agentky" visia na hojdačkách vo vzduchu a ďalekohľadom sledujú najnebezpečnejšiu a najhľadanejšiu kriminálničku, ktorá má rande s ruskou zabijackou devočkou je naozaj trápnosť najvyššieho zrna. A čo ma naozaj zaráža je to, ako sa Devon Aoki takto znížila pod svojou úroveň so svojím talentom. Nebojácna a krvavá killer lady z kultového Cin City v tomto lacnom braku úplne zaniká, takisto, ako aj nebohá, svalnatá legenda Michael Clarke Duncan. Jediné, čo ma na tomto filme zaujalo je to, že si to tam lesbičky rozdávali. Inak je to beznádejný prípad.