Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
10 fanoušků
/ 7 bodů
KritikCZ
Eduard Březík
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Horor
Dobrodružný
film
seriál
TV film
amatérský film
USA
Velká Británie
Francie
Československo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Indiana Jones a Poslední křížová výprava
(1989)
Dvanáct rozhněvaných mužů
(1957)
Smrtonosná past
(1988)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Sedm statečných
(1960)
Matrix
(1999)
Avengers: Infinity War
(2018)
Skála
(1996)
Četa
(1986)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(10)
Rimmer
Saraaco
Trhac19
Sturmmann
psychostan
KaterinaSkop
LoRdik
skok01
Moniiickka18
LucieBlack
Časové pásmo bylo změněno