Slunovrat (2019)

Půlka láhve Jacka Danielse padla při sledování téhle WTF šílenosti o švédské úplně jebnuté sektě. A konečný verdikt ? Tak jako dám tomu ty 4 hvězdy, protože tohle se prostě často nevidí. Víc k tomu nemám co napsat.

Doom: Annihilation (2019)

Hned na začátek vůbec nechápu proč roli Doomguy ztvárnila žena prostě tohle byla chyba a to fakt velká. Řekl jsem si, že k filmu budu přistupovat jen jako k obyčejnému jednoduchému sci-fi výplachu a to se nakonec fakt vyplatilo. Umělé kulisy, gumové monstra a levné efekty s nic moc herci mi nakonec vůbec nevadili a já si tenhle film prostě užil jak nejlépe jsem mohl a bez problému dám 3 hvězdy. 55% --- 5/10 IMDb

I Spit on Your Grave: Deja Vu (2019)

Další ISOYG a dokonce rovnou od režiséra prvního kultovního dílu. Sakra co to ale bylo celý film na mě působil jako kdybych se koukal na parodii a to že trvala dvě a půl hodiny to je další velký vtip. Deja Vu obsahuje vlastně všechno co ostatní ISOYG,ale je to podané formu která mě fakt nebavila. Jedna slabá hvězda a to jen proto že mám rád 78,010,013 verze. 16% --- 2/10 IMDb

Archer (2009) (seriál)

Tohle je zatím fakt pecka. Celá parta z ISIS je perfektní a Archer je neuvěřitelný špionský kladivo. Mám zatím za sebou 2 série a seriál má fakt blízko k tomu dostat se do top 10. Po 3 sérii Archer zařazen do top 10. 1.série 5/5 --- 2.série 5/5 --- 3.série 5/5 --- 4.série 5/5 --- 5.série AV 5/5 --- 6.série 4/5 --- 7.série 5/5 --- 8.série AD 5/5 --- 9.série DI 5/5 --- 10.série 1999 4/5 --- 11.série 5/5 --- 12.série 4/5 --- 13.série 4/5 ---

Banda (2019) (seriál)

Ne každý superhrdina musí být úplně super a to přesně říká seriál The Boys. Dost chválený seriál který se toho nebojí a objeví se v něm i gore a mě udělal guláš v hlavě. Ani u jednoho z 8 dílů jsem si neřekl tohle je prostě super a baví mě to a po dokoukání opravdu nevím jestli dát 3 hvězdy nebo slabé 4. Nakonec se přikloním spíše k 3,protože od 89% a chvále jsem prostě čekal větší zábavu. Na druhou sérii se asi podívám. 1.série ---- 3/5 --- 7/10 IMDb

Syn temnoty (2019)

Vždycky mě zajímalo co by se stalo kdyby superman prostě nebyl úplně v pohodě,ale byl by prostě psychouš a Brightburn mi to ukazuje. Jasně dokázal bych si to představit mnohem větší brutálnější prostě větší extrém i tak dám, ale bez problémů slabší 4*,protože já se bavil a dostal hodně zábavy za fakt málo peněz (7 milionů dolarů) a přesně to jsem chtěl. 75% --- 7/10 IMDb

Anita - švédská nymfička (1973)

Vlastně to samé co předchozí film s Christinou co jsem viděl. Anita aneb další obdivování nádherné Christiny na pozadí příběhu o mladé nymfomance,který ničím nevyniká. 50% --- 5/10 IMDb

Exponerad (1971)

Přemýšlel jsem jestli je něco co bych mohl k filmu napsat a nakonec se dá film shrnout vlastně jednoduše Exponerad aneb 90 minut obdivování nádherné Christiny o ničem jiném film není,protože erotické drama pozadí je jen průměrná ničím nevýrazná výplň. 50% --- 5/10 IMDb

Thriller - drsný film (1973)

Hrozně dlouho mi trvalo než jsem se dokopal k zhlédnutí téhle kultovní klasiky. Teď když je zamnou je mi jasné proč se jí film stal. Rape and Revenge zraje jak víno s nádhernou Christinou Lindberg a hlavně i za ní nakonec dávám bez problémů 5*.

Ava (2017)

Přišlo mi, že během filmu tak nějak zmizela ta blízká slepota nebo se teda alespoň dala na né druhou, ale 8 kolej. Celý film tak byl jen o tom jak si Ava chce užívat života ukradne psa a dá se dohromady s mladým cikánem co utíká před policií + nějaké rozhovory s mámou. Ve finále z toho nakonec vzniklo drama možná s trochou krimi i tak jsem tomuhle všemu chtěl dát přece jen alespoň 1 hvězdu, ale dám 2. Jednu celou hvězdu si pro sebe totiž ukradl ten boží černý chlupáč opravdu krásný pes. 30% ---- 3/10 IMDb