Galaxie teroru (1981)

Mám celkem slabost pro tyhle staré hororové béčkové filmy,protože mě většinou baví. Velice často jsou v těchto filmech 4 jasné body a to 1.pěkné herečky které se nebojí nahoty 2. povedené monstrum 3. dost solidního gore no a za 4. jednoduchý děj. Galaxy of Terror přesně všechny tyhle věci má a já se bavil za 4 hvězdy. 76% --- 7/10 IMDb

Hyena (2014)

Přiznám se,že vlastně ani nevím jestli mě závěr filmu nasral nebo mi přišel geniální. Každopádně Hyena je fakt parádní syrová krimi záležitost,která se sleduje ze začátku celkem hůře no postupem času vtáhne do děje. Nedám nakonec ani plný počet ani 4 hvězdy,ale hodně silné 3 bez problému a ano je to i kvůli tomu závěru u kterého fakt nevím. 65% --- 6/10 IMDb

Alien Showdown: The Day the Old West Stood Still (2013)

Špatné hodně špatné,ale já si řekl že si dám 3 dny hororů v černé barvě. Žánr horor Alien Showdown má v černé barvě je. Černou barvu má film právem,protože tohle byla fakt komedie a já přesně tohle čekal takže jsem na to přistoupil a zasmál se u toho ať už to byly efekty,střelba,herecké výkony nebo samotný levný predátor a proto dám alespoň jednu hvězdu. 18% ---- 2/10 IMDb

Hamjeong (2015)

Romantický výlet ,který pro mladý pár začne zapadnutím auta a po příjezdu do místa ubytování a kuřecí polévkou po které následuje karaoke. Celé nakonec nebude mít takový průběh v jaký doufali. Je škoda že je zde zatím jen 10 hodnocení protože Ham-jeong je herecky skvěle zahraný thriller který mě dokázal bavit a držet celou dobu i přesto, že děj je lehce odhadnutelný jsem spokojen a 4 hvězdy bez problémů dám. (Pokud by chtěl někdo film vidět dá se koupit BR s anglickýma titulky.) 75% ---- 7/10 IMDb

Visitor (2020) (studentský film)

Nebudu lhát Visitor na mě udělal dojem,protože jsem si ho pustil v noci v naprosté tmě a se sluchátky. A jak píše Marceloo hlavně díky perfektním zvukovým efektům to byl fakt zážitek a já proto nemůžu dát méně než 4 hvězdy. 80% --- 8/10 IDMb

Guns, Girls and Gambling (2012)

Tak tohle pro mě bylo opravdu velké překvapení měl jsem film hrozně dlouho na seznamu chci vidět a teď jsem opravdu rád,že jsem se k němu dostal. Jednoduchá zápletka,která už sice byla ve více filmech mi vůbec nevadila a bavila mě. Také snad všechny postavy ve filmu jsou podařené a dělají z Guns,Girls and Gambling fakt zábavný film. Nejspíš by byly adekvátní 4 hvězdy,ale já dám nakonec bez problému 5,protože tu poslední pátou si pro sebe ukradla šíleně sexy Helena Matsson. 86% ---- 9/10 IMDb

Kunoiči (2011) odpad!

Zklamání - nudná levná a neakční japonská blbost. Čekal jsem klasickou levnou zábavu s pěknou hrdinkou, ale tu jsem nedostal. Jasně Rina je pěkná, ale její postava ve filmu má do pořádné ninja girl hodně daleko. Děj prakticky neexistuje, protože jediné co mi utkvělo v hlavě jsou zajatkyně vláčeny lesem vše ostatní mě minulo a o soubojích nemá cenu ani psát těžká nuda a proto tak špatné hodnocení. 8% --- 1/10 IMDb

Iron Girl: Ultimate Weapon (2015)

V pokračování Iron Girl přibyla nějaká umělá a digi krev divák se dočkal více nahoty a něco z minulosti. Navíc také přibilo i soubojů a hlavně postava kterou hrála moje oblíbená herečka v těchto crazy japonských filmech Asami. Iron Girl navíc už na sobě nemá neustále svoji zbroj, ale má super způsob jejího nahození. A i když není Ultimate Weapon pořád dobrá jako jiné podobné filmy i tak jí 4 hvězdy dám což je o jednu hvězdu více než prvnímu dílu, protože toho prostě dost přibilo. Dám si určitě i třetí díl. 73% --- 7/10 IMDb

Iron Girl (2012)

Další z řady klasických japonských levných sci-fi filmů to je Iron Girl. Jasně znovu to není nic extra je to levné, ale já mám pro tyhle filmy slabost. Divák u nich vypne a jen kouká co za šílenost japonci zase udělali velice často s nějakou lehce oděnou hrdinkou přesně jako u tohohle díla. Jednoduchý příběh o pomoci ve světě po nějaké katastrofě kde se skupinka přeživších potřebuje ubránit před nepřáteli no a u obrany sehraje roli Iron Girl. Bez problému dám 3* a jsem zvědavý na druhý díl. 65% --- 6/10 IMDb

Dračí prokletí (2020) (seriál)

Dostal se ke mě opening tohohle anime,který mě naprosto uchvátil,protože vizuální stránka je úžasná a hudební je prostě úchvatná. A ani anime jako celek není vůbec špatné ba naopak jednoduchý,ale poutavý příběh u kterého netflix dokonce nešetřil brutalitou a divák se dočká i nějaké nahoty. Na animaci jsem si zvyknul za chvilku a nevadila mi a proto dám bez problému 4hvězdy. 80% --- 8/10 IMDb