Geronimo (1993)

Zasraný amíci. Ať žijou indiáni!

Srbský film (2010)

Čekal jsem víc. Čekal jsem víc perverznosti a napětí jakože live. To se vytrácelo tim, že byl zdrogovanej a ještě si to jakože pouštěl ze záznamu. I se mi moc nelíbilo, že to bylo rozdělený na dvě části..jakože kdo vydržel první půlku filmu, tak dostal nářez ve druhý půlce. Čekal bych víc vzrušení a perverze než takový tý deprese, která z toho nakonec vzešla.

Lesní duch (2013)

Po dlouhý době horor, u kterýho jsem se skvěle bavil. Libový efekty...skvěle udělaný postavičky :)

Plán útěku (2013)

Jako film me to zas tak uplne nesedlo. Nedostalo. Dovedu si predstavit, ze pro ty, kteri nejsou odkojeni rambem a terminatorem jak ja, je to docela prumernej nic moc nerikajici snimek. Nemuzu ten film strhat. Uz kvuli tomu, ze dva hrdinove z detstvi stojej vedle sebe v jednom filmu a tahnou za jeden provaz. To mi ke stesti staci. Hlasky dobry, scenky taky. Filmove ale pro me malo. Jeste se na to mrknu nekdy doma...v kine me to neohromilo nejak moc. Navic celej film premyslim nad zasadni myslenkou. Proc jako, kdyz ty veznove tam jsou bez soudu, bez naroku na svobodu..proste maji zmizet jednou pro vzdy...proc nekdo vynaklada takovy miliony, aby todle cely existovalo. Proc je v takovym pripade proste rovnou nezabijou. Kdyz premyslite o prvotni myslence filmu, jestli ma vubec smysl, tak je to vzdycky spatne..Nejlepsi stejne bylo, kdyz se swarzik predstavoval :D

The East (2013)

Další klasika od Brit...mam podobnej pocit, jako u předešlejch filmů, kde hrála a napsala scénář. Žádná bomba, takovej nízkorozpočťák, ale nese si něco s sebou. Její filmy jsou každopádně zajímavý. Dobře rozjetá kariéra..

Mama (2013)

Todle byl horor jo? Na to k sobe radsi holku nezvete, abyste nebyli zklamany jak ja :D

Lidská stonožka 2 (2011)

waaaa sadaa :D na to se mejde podívat jinak než v rauši, protože jinak to prostě nedáte a skočíte v půlce filmu radši z okna. nic nechutnějšího, zvrácenějšího jsem ještě neviděl a asi ještě hooodně dlouho neuvidim, jestli vůbec někdy. To nic nemění na tom, že po filmařský stránce je to mistrovskej kousek. Tématicky film pro magory, filmově je to ale prostě kvalita! A hlavní postava je nejhustší týpek :D

Vetřelci (1986)

"Sakra vypli proud. " "Jak to myslíte vypli proud?! ." :D Bill Paxton tu má zase skvělou roli, jako třeba v Pravdivejch lžích. I když je to už 27 let !! starej film, tak se mi na to kouká mnohem líp než na ty dnešní počítačový srajdy. Ty modely a kulisy maji mnohem větší autenticitu. Je to celý takový přirozenější a uvěřitelnější. Nemluvě o tom, že to má atmosféru a hlavně - nikam to nespěchá na rozdíl od dnešních braků přeplněných akcí a počítačovejma animacena na úkor všeho, co film dělá filmem. Vetřelec patří k filmům, který nestárnou, což je právě u sci-fi jednoznačně nejtěžší počin.

Agent bez minulosti (2002)

Skvelej film, skvela serie. Poslednich cca 10 let stoji akcni filmy za starou belu. Casto tady pisu, ze diky tomu, ze se zacly tocit stylem "jen aby tam byla akce od zcatku do konce, ktera pobavi" a uz tomu chybi vse ostatni. Postrada to jakykoliv vtazeni do deje..napeti po vic jak jednom shlednuti. Tady musim taky pouzit frazi " bavi to od zacatku do konce", ale v pozitivnim slova smyslu. Protoze tady jsem vtazenej do pribehu od zacatku do konce. Ja proste asi lepsi trilogii neznam. Vyjma Kmotra a Ramba samozrejme :) Je to fakt nadupanej film, trilogie. Smyčce, to celou dobu pekne podkreslujou. Jediny, co jsem tam nasel, je jaky plechovky tam jezdi po silnicich pri honickach. Tak jasne, nebudou tam rozflakovat báva za milony, ale vypada to v "ulicich Parize" jako na Ukrajine.)