Lidská stonožka 2 (2011)

waaaa sadaa :D na to se mejde podívat jinak než v rauši, protože jinak to prostě nedáte a skočíte v půlce filmu radši z okna. nic nechutnějšího, zvrácenějšího jsem ještě neviděl a asi ještě hooodně dlouho neuvidim, jestli vůbec někdy. To nic nemění na tom, že po filmařský stránce je to mistrovskej kousek. Tématicky film pro magory, filmově je to ale prostě kvalita! A hlavní postava je nejhustší týpek :D

Vetřelci (1986)

"Sakra vypli proud. " "Jak to myslíte vypli proud?! ." :D Bill Paxton tu má zase skvělou roli, jako třeba v Pravdivejch lžích. I když je to už 27 let !! starej film, tak se mi na to kouká mnohem líp než na ty dnešní počítačový srajdy. Ty modely a kulisy maji mnohem větší autenticitu. Je to celý takový přirozenější a uvěřitelnější. Nemluvě o tom, že to má atmosféru a hlavně - nikam to nespěchá na rozdíl od dnešních braků přeplněných akcí a počítačovejma animacena na úkor všeho, co film dělá filmem. Vetřelec patří k filmům, který nestárnou, což je právě u sci-fi jednoznačně nejtěžší počin.

Agent bez minulosti (2002)

Skvelej film, skvela serie. Poslednich cca 10 let stoji akcni filmy za starou belu. Casto tady pisu, ze diky tomu, ze se zacly tocit stylem "jen aby tam byla akce od zcatku do konce, ktera pobavi" a uz tomu chybi vse ostatni. Postrada to jakykoliv vtazeni do deje..napeti po vic jak jednom shlednuti. Tady musim taky pouzit frazi " bavi to od zacatku do konce", ale v pozitivnim slova smyslu. Protoze tady jsem vtazenej do pribehu od zacatku do konce. Ja proste asi lepsi trilogii neznam. Vyjma Kmotra a Ramba samozrejme :) Je to fakt nadupanej film, trilogie. Smyčce, to celou dobu pekne podkreslujou. Jediny, co jsem tam nasel, je jaky plechovky tam jezdi po silnicich pri honickach. Tak jasne, nebudou tam rozflakovat báva za milony, ale vypada to v "ulicich Parize" jako na Ukrajine.)

Vikingové (1999)

Z toho se dalo vytezit mnohem vic. Jsou tam fakt momenty, ktere jsou uplne vedle. Skoda, scenar dost hapruje. Paskvil to ale neni. Nechytli to ale uplne jak mohli..Mohlo to byt mnohem napinavejsi a dramatictejsi. V jistejch momentech to schazi ale proste z cesty, ze si jen rikam proc takle.

Quills - Perem markýze de Sade (2000)

Geoffrey za pet hvezd jako :D libovej.) jinak muj salek filmu je jinde, takze se zas tak v hodnoceni nenechavam unest. ale pobavil me, to jo.))

Barbar Conan (2011)

Klasicka slatanina typu novodobyho Souboje titanu nebo Terminatora: Salvation. Jen se divim, ze tam nehral Sam Worthington. Proste holt takle debilne se dneska asi filmy toci. Hlavne aby to porad nekam spechalo, neco se delo, divak se nenudil..na ukor vseho ostatniho a zejmena hereckych vykonu. Do takovychto filmu se nemam sanci vcitit, prozit ho. To se asi libi jen dnesni mladezi, ktera na tom vyrusta. Me to proste nic nerika. Nic.

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Na jednu stranu nezapomenutelnej Depp. Lip sjetyho typka ve filmu byste tezko hledali. Na druhou stranu me zklamal scenar. Prvni pulka filmu fain, od druhe bych cekal vic. Nebo spis uplne neco jinyho. Navic ty stavy pak uz jsou moc. Je to pak az takovy depresivni skoro. Ale jak rikam...nektery sceny s Johnym jsou nejvic a kdo to nezna z realu, nepochopi :-)