Rychle a zběsile 8 (2017)

No co k tomu dodat...to je popcornovka jako blázen. Zase i když pod taktovkou jinýho režiséra se podařilo zbourat všechny fyzikální zákony. A i když by jeden řekl že po 8. už to nemůže fungovat tak to zase funguje a ve svým žánru je to jedno z nej. Charlize Theron její role opravdu sluší. A ze Stathama se klube komediální herec, který mě baví. Už ve Špionovi byl super a zde je ještě lepší a ještě k tomu má jako parťáka Johnsona. Ty dvě hodiny utekly jako voda a já dostal přesně to pro co jsem si přišel. Mělo to pár much ale i tak nemůžu jinak než 8,25/10.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Skvělý seriál plný dnes už kultovních hlášek. Plus 20 % kursu mínus Pythagorova věta, to znamená … násobeno dvěma, děleno osou X mínus jedna rovná se celková rychlost Červeného trpaslíka, což znamená, že vím všechno o vesmírném inženýrství.Naposledy dobré ráno, Listere! Kdo neviděl jako by nebyl.

Fantastická čtyřka (2015)

WTF???...Co to jako má být? No asi 90- 100 naprosto nezajímavých, nudných a špatně obsazených minut. Nejsem žádný fanda F4, ale na verzi z roku 2005 se dalo aspoň koukat a byla to taková oddechovka. Chtěl bych vidět člověka co obsazoval role, protože když už teda chci aby Ohniváka hrál černoch tak Bublinka by měla být taky tmavší pleti když už je to Bratr/Sestra a mají černého otce. ALE ONI ŘEKLI NE!! asi nesehnali hezkou černošku nebo nevím. Další věc je naprostá absence vtipu, nadhledu a tý ostatní omáčky co člověk očekává od filmů Marvel Comics. Jednou a dost! 3/10.

Logan: Wolverine (2017)

Still have time Logan !!! Vrací se na scénu (i když naposled) nejikoničtější postava ze světa X-Men a přichází s tím nejlepším co kdy Marvel natočil. Až je jednomu líto že z minulých sólovek Rosomáka se stává taková hrůza. Jde vidět že když se chce nemusí být komiks jen pro děti, ale může mít i dospělí příběh plný bolesti a emocí. Jackman i Stewart jsou naprosto boží a skvěle jim sekunduje mladičká Dafne Keen. I záporák byl skvělý. Chvílemi jsem si připadal jako bych koukal na The Last of us. A aspoň vím že kdyby to jednou zfilmovali tak chci aby Jackman hrál Joela. Nevím co k tomu takhle závěrem říci, asi snad jenom že obrázek by si měl asi udělat každý po svém protože toto není klasická komiksovka na kterou jsem zvyklý a ne každému by to mohlo vyhovovat. Ale pro mě už je toto jeden z nej filmů za poslední léta a možná bych se nebál říct že to bude pro mě TOP film 2017 !!! Díky Rosomáku 9,5/10.