The Last of Us (2023) (seriál)

Jako celoživotní hráč mě provází i videoherní adaptace, neříkám že sem je viděl všechny ale bylo jich spousta a musím říct že toto je opravdu nejlepší adaptace. I když není všechno zlato co se třpytí, má to svý mouchy, slabší chvíle, absence nakažených ale ten příběh je hlavně o těch dvou a to splnil téměř dokonale, Pedro i Bella jsou skvělý. Zapojení herců ze hry bylo taky krásný. O vizuální stránce, hudbě atd... nemá moc smysl psát. 8,5/10.

The Last of Us - Hledej světlo (2023) (epizoda)

Dostal sem žirafy! A to mi stačí. Takže za 5⭐...Ale teď vážně, chtěl sem nakažené, dostal sem jednoho a ne v místě kde bych ho chtěl, celý díl se trošku hnal, slušelo by se tak o 20 minut delší stopáž a nemocnice byla skvělá. 9/10

The Last of Us - V časech nouze (2023) (epizoda)

Tak toto bylo hodně povedené...k dokonalosti už mi chybělo jen pár nakažených v sekvenci u Jelena. Vlastně v celém seriálu se na ně tak trošku zapomíná, někdy je to na škodu, někdy ne. Ale tady mi vážně chyběli. I tak velice nadprůměrný díl. 9/10 Pro PainM8: ve hře si to ale Joel nechal ukázat jen od jednoho z nich.

The Last of Us - Napospas (2023) (epizoda)

Takhle se má dělat seriál! Předlohu hraju každý rok, Left Behind už tak často ne, ale tady to dostává úplně jiný rozměr, vztah mezi Riley a Ellie je skvělý a i když vím co přijde, stejně mě to semlelo.A konec? Krásně na konci bylo vidět proč ho nemůže opustit a na něm jak je rád že neodešla.

Probuzení (2021)

Čekal jsem akcí nabytý biják a dostal jsem film utahaný jako člověk co už několik dní nespal. A přesně o tom i film je. Když k tomu přičtu prapodivný závěr, tak za mě 5,5/10

Zaklínač (2019) (seriál)

Nejsem žádným fandou Zaklínače, knihy jsem nečetl a z her mám zatím odehraný jen první díl. Po shlédnutí prvních dvou epizod jsem ale spokojený a těším se na další...snad jen CGI mohlo být lepší ale zas chápu Netflix že do první série nechtěl cpát takové peníze i když si myslím, že i tak to muselo stát hromadu grošů...8/10

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

Podle prvních trailerů a vědomí že hlavní Pokémoní roli si střihne sám Deadpool jsem si myslel že dostaneme solidní komedii ze světa malým roztomilých zvířátek ale místo toho jsme dostali průměrný rodinný film s né úplně dobře zvoleným hlavním hrdinou Timem který se snaží přijít na to co se stalo s jeho otcem. Ale i přes všechny neduhy co film má, to není špatné a kouká se na to dobře, Pikachu a vlastně většina Pokémonů jsou fajn ale nečekejte od toho kdo ví jak intelektuální zábavu...Prostě jen pivo, popcorn a vypnout myšlenky a moc o tom nepřemýšlet a budete si myslím spokojeni...Za mě průměr se známkou 7/10.

John Wick 3 (2019)

Skvělá akční jízda která ani na chvíli nenudí a má co nabídnout...nejlepší díl série a rozhodně nejlepší svého žánru za posledních, minimálně 10 let...9/10

Avengers: Endgame (2019)

Toto se musí vstřebat abych mohl něco vyplodit...zatím snad jen Masterpiece a klobouček před režiséry jak si s tím poradili a rozhodně předčili Infinity War !! 9,5/10