• Krátkometrážní

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

The Curious Case of Benjamin Button, pro mnoha lidí moc dlouhý, nudný a málo stravitelný příběh o klukovi co se narodí jako děda a místo toho aby stárl, tak mládne. Já když jsem to viděl poprvé, tak jsem spíš nechápal, ale po dalších projekcích, které nejsou jen tak krátké se mi film dost zalíbil a když na něj mám chuť tak si ho bez problémů pustím. Tak jak ve filmu zahrála Cate Blanchett, podle mě jedna z její nejlepších rolí (krom LOTRA), nemám jí ani slovo co vytknout a moc pěkně se na ní dívá a co se týče masek pro Pitta, řeknu asi jen-Nice! jen tak dál Finchi.. 85%

Atlas mraků (2012)

Nepopsatelný zážitek co jsem zažil jen u Fontány, další projekce nevyhnutelná.. hodnocení se může i změnit...

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Milá a nijak neurážlivá Alenkovská pohádka zkombinovaná tradiční stop-motion animace a stereoskopického 3D, kde vznikl zase jiný anim film než jsme byli zvyklí. Koralína mě pobavila a ukázala mi pohádku zase z jiného úhlu a nebál bych se doporučit dál, pěkná práce od Henryho Selicka a Bruna Coulaise za hudbu, díky za film monique89 :-)

Tuningové války (2011) (pořad)

Tuning nemusím ale tohle je paráda! žádný dlouhý keci, rychlej spád a dost luxusní vybavení s lidma, co tomu dost rozumí a občas se pustí do dost nečekaných cílů..

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Velice příjemná záležitost, po dlouhé době zajímavé Sci-Fi, skvělý Gordon-Levitt a Willis po dlouhé době v normálním filmu. Zvažoval jsem kino, teď lituju, že jsem nešel... 80%

Setkání v Praze (2006)

Po dlouhé době jeden film ze série čistokrevného drama dánského režiséra Christiana Madsena. Film byl chladný asi jako záběry z temných uliček Prahy a chladný jako pohled skvělého Mikkelsena, který si poradí s jakoukoli rolí. Nevím, jaký byl záměr na záběry temných uliček, špinavých a pomalovaných ulic, zakouřených hospod a tupostí lidí, kteří se neuměli domluvit s cizincem, ale jestli to mělo mít na diváka negativnější pohled, tak to u mě splnilo a film na mě působil moc chladně, ale takový jsem si ho představoval. Skvělý Mikkelsen, horší Navrátil (R.I.P.). 65%

Kniha přežití (2010)

Miluju post-apokalyptický filmy a miluju Denzela Washingtona. První půlka je parádní, co se týče počítačové animace, filtru a podání nositele knihy nemá chybu a Washington zahrál skvěle a kdyby druhá půlka nebyla tak přepálená tak bych se nebál plného počtu.. = 1. půlka 5* + 2. půlka 3* = jako ve škole, průměr 4*

Hoří, má panenko (1967)

Tohle je prostě film zařazen do skupiny KULT! Miluju Formanovu tvorbu a jeho výběr NeHerců do filmů a jejich dialogy založeny na totálně vyřizujících hláškách a scénách.. Miloši díky ti! 90%

S tebou mě baví svět (1982)

Tohle je vánoční klasa v Tv, film moc nemusím, ale je to příjemná oddechovka s hláškami co každej zná. Trojice Satinský/Postránecký/Nový jako parta starých kamarádů a jejich banda dětí, je takovým příkladem jak u nás vypadaly rodinné dovolenky aneb nic nedělat a jen dělat kraviny. I přesto se to dá a je to asi poslední film od Marie Poledňákové, na který se celý podívám a nemám s tím problém. 4*