• Krátkometrážní

Superlhář (2007)

klasicky průměrná komedie z US s néé moc příjemným hlavním hrdinou, ale docela dost jsem se zasmál.. scény byly celkem dost předvýdatelný asi jako celej film ale na pohodu o víkendu docela ujde.. 3*

Jiná země (2011)

Další americké copyright s pachutí spíše v drama podání a malé ohutnávky Sci-Fi od mladého Cahilla, které bylo určitě perfektně udělané co se týče kamery a efektů a příběh mě vcucl do děje a sledoval jsem to celou dobu, jen jsem čekal že se stane něco víc, nějaká větší akce ale bylo to spíše při zemi, i tak film k zkouknutí. 4* 75%

Jump street 21 (2012)

Svižná high scholl komedie s plno vtipnými gagy Hilla na zasmátí a uvolněný večer bez přemýšlení s akcí klasického amerického akčňáku kde explodují i kuřata a nábojnice ve flašce od chlastu.. a až na trochu ujetej konec a té klasické americké slaďárny dobrá komedoška na oddech. 3,5* 75%

Po čem ženy touží (2000)

Jedna moje z nej romantických komedií v podání Hunt-Gibson! Prostě mi to přirostlo k sdrci ten film, sry :-)

Osvícení (1980)

Kubrickův Shining jsem si nechával dlouho v záloze a dlouho jsem se na něj chystal a zčekl jsem ho až dnes. Myslím že jednoznačně Kubrick sehnal nejlepšího herce pro hlavní roli, Nicholson je úžasný herec a udělal ze sebe opět takového blázna, že jsem mu to sežral jak s navyjákem asi jako v Přeletu nad kukaččím hnízdem.. Jediný problém, který jsem měl bylo to, že už to kolikrát na mě bylo moc přeCoxovany a někde moc dlouhý scény ale to bylo asi tím, že jsem měl staženej SE: 146min.. Jinak skvělá hudba ve filmu, u které mě mrazilo v zádech co se stává málo kdy a skvělý Nicholson.. 4*

Funny Games USA (2007)

Velmi silný psychologický thriller, který mě vtáhl do děje dokud nezačly být nudné a hluché scény a nepochopitelná kravina s dálkovým ovládáním.. A to jsem věřil že to už tak bude celej film.. 3* a sklamání, ze skvělého to padlo na blbost..

Kronika (2012)

Velmi dobře nahrané Sci-Fi od mladého Tranka s nádechem do thrilleru ale spíše 80 min záživné drama se zajimavým příběhem tří kamarádů ze školy a jejich velkému tajemství, které se vymkne kontrole a nastávájí problémy. Film který osloví spíše mladší diváky stojí za shlédnutí. 4* 75%

New Kids Nitro (2011)

Opět parta New kids na scéně na kterou jsem čekal a přišla už s něco slabším pokračováním a néé tolika hláškami jako v Turbu.. V nitru jsme se dočkali i náletu zombíků, což jsem nějak nepochopil proč, asi scénáristi chtěli zaujmout i fandy hororů a zombíků. Viděno opět v bandě kamarádů s pivem a něčím chechtajícím tak opět to byla zábava.. Koukat se na to za strřízliva, by bylo asi nekoukatelné nebo úplně jinak hodnoceno. 3*

Avengers (2012)

Tak určitě jedna z nejlepších věcí z produkce Marvel studia co jsem viděl. Dokonalé gagy Downeyho Jr., tvrdý Renner, Thor lepší než ve svém sólu a Kpt. který byl chvilkami ustřelený ale bavil jsem se náramně. Moje srdcovky to určitě nejsou, ale tleskáni v naplněném kině jsem opravdu dlouho nezažil :-) Tento film určitě vydělá zase po dlouhé době pytel peněz, a konečný FACE zloducha s nádechem na druhý díl ? Uvidíme, 80%=4*..