V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

S čerty nejsou "kurva" žerty!...Do třetice všeho ďábelsky zlého se opět vydáváme po stopách pravdivých událostí ze života Worreno666vých.Nic nemám proti výborné kameře a pekelnému střihu.Ale...,oproti předchozím dílům tenhle třetí je nejslabší,co se samotného příběhu týče.Nápad s prokletou dcerou kněze byl dobrý,jenže to chtělo více dopilovat.Nebál jsem se,a to bych u hororu asi měl ne?Jako celek ale film neurazí,jen by ten steak mohl být méně propečený,mám to raději krvavější a s lepší omáčkou kolem.A brát na sebe podobu druhých lidí je zakázáno.60%.

Like House (2021) (pořad) odpad!

Nevím,zda mám vůbec nějak reagovat,ale musím alespoň varovat těch pár normálních lidí,co nebývají 28 hodin denně on line na "tiktaktoku",na "instakilu" a podobných velmi užitečných a pro lidstvo důležitých "plotforemách"(nevím,co to znamená,ale líbí se mi to slovo).A dál vlastně nevím,co psát,protože není o čem psát.Parta dětí(influencererů,též nevím co to je)pobývá v domku s bazénem,výřivkou.kuchyní a hlavně schodištěm.Sedí nebo tancují nebo si povídají o "normálních"životních událostech,které prožili.Je zcela logické,že jim byly ponechány telefony značky appel,aby vše mohly ihned přenášet na již zmíněné "plotforemy".To slovo se mi vážně líbí,asi to začnu používat i v zaměstnání.Že to mu schází ABSOLUTNĚ koncept,nápad,nějaký smysl,je úplně jedno.Ty děti jsou roztomilé a dávají si lajky,nebo tak něco.Já to sledovat prostě budu,a vy dva co tohle budete číst,mi to nezakážete,fakt ne!!!.Jo nabízí se otázka...,to už je ta nejmenovaná televizní stanice Prima tak v piči,že musí vyrábět takový klenoty???Omlouvám se tímto "Slunečnicové","Prostotřenu"a hlavně "Kriminálce v reakci".To jsou kvalitní a napadité šou.Doba je asi fakt zlá,začnu vážně uvažovat o zakoupení Netflibuxu.Tam prý jsou pořady kvalitní.Na druhou stranu a dokola kolem tenhle skvost doporučuji.Tohle se totiž bude pouštět v pekle všem těm,kdo si myslí že kapely Doga a Ortel jsou nejlepší na světě. 0%.

Volání divočiny (2020)

Já chápu,že asi bylo potřeba psí hrdiny zdigitalizovat,protože z živých psů by tohle nikdy nedostali.Ale mně to strašně vadilo.Chtěl jsem se podívat na dobrodružný drsný příběh o zlatokopech a psích smečkách,a dostal jsem pohádku.Ford už taky bohužel ztrácí dech.Plusů zde bylo málo na to abych hodnocení vytáhl alespoň na průměr.Myslím si,že tohle zpracování je zcela zbytečný,a škoda peněz do toho vložených.40%.

Chlap na střídačku (2020)

Asi jsem od toho čekal moc.Jsem opět zklamanej.Herecká trojka Langmajer,Chýlková,Žáčková naprosto špatný a nevěrohodný výkon.Celý mi to připomínalo odpolední seriál na Tv Nova režírovaný panem Troškou.Žádnej scénář,žádná pointa.I do křenové omáčky je potřeba dát na konec smetanu a máslo,aby vznikla pointa a chuťový příběh.Do téhle šlichty se nedal ani ten křen.Nikdy více takových paskvilů.10%.

Too Hot to Handle (2020) (pořad)

No ty svatej Tondo,co to mělo být???Netflix už fakt roupama neví co by,za chvíli začnou točit porno.Tak hroznou a trapnou píčovinu jsem neviděl 42 let.Absolutně bez nápadu,bez vtipu,bez pointy.Nastrčení herci z amatérskýho porna,hovory na úrovni žáků 8 třídy pomocné školy.Tohle může vymyslet jen xenofobní Amerika.A kdo že vyhrál????,no všichni přece!!!! No ty pííííčo.Už nikdy víc.Jedna malá hvězda za celkem hezký i když naprosto vypatlaný a z poloviny silikonový kurvičky.15%.

Eurosong: Příběh skupiny Fire Saga (2020)

Na to,že Ferrella jako herce k smrti nesnáším,tak film jako celek jsem ustál na velkou pohodu.Skvěle mi to totiž vyvážila Rachel.Eurovizi sleduju pravidelně,tak i možná proto mi nevadily některý chybky.Třeba českej moderátor vypadal jak turek namíchanej s arabem.Obrovský plus a vlastně hlavní prim filmu jsou fakt výborný písničky.Bravo!Pozadu není ani vizuál,opravdu si dali záležet na tom,aby to vypadalo tak jako ve skutečné Eurovision Song Contest.Netřeba dál co rozmazávat,tak sluchátka na uši,nebo osolit domácí kino a a a přeji příjemnou zábavu.80%.

Modelář (2020)

Kryštof Hádek dobrý,ale jinak nic.Vlastně jsem to vůbec nepochopil,o čem to mělo být.Celosvětovej terorismus,spiknutí na USA?????,no,no...Na to jsou jiní machři režiséři.Nic proti Zelenkovi,jeho filmy mám rád,ale tenhle materiál prostě nezvládl.Fakt nevím,co si myslet o scénáři,tak co teda,drony,nebo bomby,nebo rap(mimochodem,to bylo hodně zlý),nebo prezidentská kampaň.Témata zajimavý,ale měl si teda vybrat jedno a to vypilovat alespoň na úroveň českýho dramatu,a né všechno smíchat dohromady,a divák ať si vybere.Bohužel,já jsem tentokrát zklamanej.Sorry jako...45%.

Poslouchej (2019)

Zajímavě divný...Syrový dialogy,de facto film pro dva herce,kteří ale hrají přesvědčivě a dobře.Mega zázrak to není,ale jsme v České republice,kde žánr jako je mysteriozní thriller moc neumíme.Mně to uběhlo rychle i díky délce(cca 75 min.),a ani jsem se nenudil.Jo, asi jsem docela příjemně překvapen,protože jsem od toho nečekal nic.Jak to asi dopadne jde po chvilce vytušit,ale nevadilo mi to.65%.

Příliš osobní známost (2020)

A mě se to vlastně líbilo.Těch průserů na českým filmovým poli jsme si za poslední dobu užili víc,než dost,takže buďme rádi za každej trochu slušnej film.Komedii ale v tom pravým slova smyslu nečekejte.Spíše drama s prvky komedie a romantiky(ale té je taky jako šafránu).Petra Hřebíčková vyloženě uzrává do filmů podobného ražení,ví co má hrát a hlavně jak to hrát.Táňa Dy(c)ková se nám nějak zcvrkla,nekouká se na ni vůbec dobře,nevím,co s ní ten Dyck Vojtuj dělá.A to u mně patřila mezi českýma herečkama do top pětky.I to hraní má takový divný.Žádný zbytečný reklamy navíc,žádný trapný klišé.Hudba pasovala do jednotlivých scén jak tatarka na smažák(samozřejmě domácí).Konec na český poměry až nečekaný,ale mínus to určitě není.60%.