Brimstone (2016)

Evropský překvapení možná i roku a český kina mlčí!Takovej LadyRevenant.Dakota Fanning opravdu výborná.Vyrostla z ní "paní"herečka.Drsnej příběh až mě běhal mráz po zádech.Celý to je perfektně natočený,krásnej vizuál a kostýmy.Kdyby to bylo o půl hoďky kratší tak se neudržím s plným počtem.Bravo!!85%.

I Spit on Your Grave III: Vengeance Is Mine (2015)

Bohužel nejslabší díl,celý takový zmatený.Vadily mi dlouhý pasáže kecání o hovně,strašně málo akce,děj jednoduchej,vlastně o ničem.Nechápu,co měl znamenat druhej díl,když tady byly věci,co se staly hned po jedničce.Moc jsem scénář nepobral.Je to škoda,protože jinak scény,když se holka "mstila"nebyly udělaný úplně blbě.A čtverka bude asi úplnej výplod tvůrců.45%.

Pomsta: Milostný příběh (2017)

Ničím výjimečný film na milionkrát obehrané téma s čímdál víc upadajícím Nikolasem.Scénář nudnej bez většího překvapení.Už v půlce bylo jasný,jak to asi celý dopadne.Mizerná kamera a střih tomu dodaly korunu.Snad se Nikolasovi ještě podaří zazářit,ale moc už tomu nevěřím.Tady slabých 40%.

Život (2017)

Začátek připomínal "Gravitaci",krásnej vizuál s výbornou kamerou,prostě nádherná vesmírná idylka.Asi po třiceti minutách mi začalo docházet,že to nebude vůbec idylka.Film se pomalu ale jistě měnil do "Vetřelce".A byl to docela nářez.Supr scénář,k tomu výběr herců.kteří fakt ví,co se od nich požaduje,takže výsledek se musel dostavit.Délka taky tak akorát,ne žádných 180 minut,jak to běžně u těhle filmů bývá.Určitě překvapení a myslím,že pokračování tu bude,co by dup.80%.

Na doraz (2017)

Ale jo,špatný to nebylo.Halle Berry sice už není,co bejvala,věk prostě nezastavíš.Jednoduchá zápletka,ale má to rychlost,je to svěží a vlastně jsem se ani chvilku nenudil.Je pravda,že některý situace mohla Halina řešit jinak a né mně nechat si okousávat nehty,ale to by byl konec a to přece nikdo nechce.Jednohubka,co neublíží a ke které se možná ještě někdy vrátím.65%.

Lék na život (2016)

Malinko mi to připomínalo "Prokletý ostrov".Gore Verbinski je velmi zručný režisér o tom není pochyb,ale zde mi připadalo,že neví co vlastně chce natočit.Drama - thriller - horor - komedie - fantasy??Tak tam dal od všeho trochu,tudíž výsledek je takovej divnej,ale tím nechci vůbec říct že špatnej.Byly tam fakt silný scény,jak vizuální tak atmosferický.Jenže délka skoro 150 minut je fakt moc na takovej film.První hodina měla akci a spád,stále se něco dělo,ale pak se to začne hrozně táhnout, z filmuje rázem psychologický drama a to fakt vůbec neubíhá a já se začal nudit.No a jak už to bývá,tak konec filmu nabízí otázku... WTF???65%.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Ještě víc přehnaný,ještě víc rychlý a zběsilý,jenže je to furt dokola jak jízda na kruháču.James Wann v sedmičce aspoň trochu ctil "rychlost v obci".To F.Gary Gray to mrská hlava nehlava.Klaďas je rázem záporákem,střih rozjebanej,kamera roztřepaná a hudba taky už není tak cool jak jsem býval zvyklej v téhle sérii.No jsem z toho docela zklamanej,i když popravdě jsem od toho ani moc nečekal.A kurt Russell to fakt zachránit nemohl,protože prej nemá ve skutečnosti řidičák.45%.

Instalatér z Tuchlovic (2016) odpad!

Další česká trapárna,která se fakt nepovedla!Nic střídá prázdno,hovna střídají sračky a do toho šišlající neherec Kohák.Ne,ne,ne.......takhle by to nešlo.Sedám na kolo a uháním se někam zastřelit.ODPAD.

Kong: Ostrov lebek (2017)

Vono je to tak blbý,až je to vlastně dobrý.Děj jednoduchej jak bramborovej guláš.Zpracovaný je to ale výborně,má to rytmus,má to spád,žádný zbytečný kecání.Efekty stály asi mooooc peněz,a jde to vidět.Herci průměrní,Samuel Top1.Vypnout mozek a hurá do toho ať je půl hotovo...65%.