18 dárků (2020)

No teda...,ti taloši se nezdají.Myslel jsem,že umí jen roznášet koronapičus a ejhle...!Je pravda,že na citečky se tu tlačí důkladně a celý to vlastně nemá moc logiku,ale srát na to.Já se v pohodě probékal až na konec.A jestli se to někdy fakt někomu stalo,tak to musel být pro rodinu velkej masakr.80%.

Šťastný nový rok (2019)

A máme tu další český vánoční film...,na záčatek řeknu,že "Šťastný nový rok" je o malinko menší průser než "Polívková po přechodu teda na vrcholu"!Ale fakt jen o malinko...S dějem si tu zase hlavu nelámali,ale na to už jsem si jaksi zvykl u těchto filmů.Asi nikdy nepochopím,proč herecké kolegy zo slovenska musíme předabovávat(není to poprvé).Vypadá to pak jak když si do červenýho vína naserete colu a myslíte si,že ráno bude vše ok.A není...Z Prachaře opravdu herec nikdy nebude.A jak Kadeřávková dlouho už fetuje by mně zajímalo asi ze všeho nejvíc??ohh maj gaad,za co mně trestáš??No a proč v poslední době skoro v každým československým filmu nesmí chybět trapná scénka,kde si jedna z hlavních představitelek jde do kvelbu s oblečením zkoušet moc cool hadry a ostatní na ni hledí a tleskají ji?.Samozřejmě nejsme ochuzeni ani o klasický vánoční zkurvený klišé jako romantické sáňkování ve dvou,hraní best vánočních písniček na kytáru nebo večeře s výhledem na párek souložících sobů,teda pardon s výhledem na zasněžené vrcholky hor.Film mírně ze sraček povytáhla paní Vašáryová její rastamankoláček a pan Bartoška a jeho klid a noblesa.Bohužel to nestačí.45%.

Ženská na vrcholu (2019)

Ani tentokrát se na českém filmovém políčku nezazelenalo.Je to logický,všude samej sníh a vítr,hoooodně větru,velká zima,krb vyhaslej,dřevo(nikdo neví proč)2 kilometry od toho hnusnýho baráku,kde se žerou 367 dní v roce jen vepřový konzervy ve vlastní šťávě za 43,80 od haméé a Bureše.Dejdar je tak hroznej neherec,že už je to fakt na zamyšlení.Děj stojí za hovno,ale co taky čekat od paní nebo slečny režisérky.Linka,s Polívkem,od které jsem čekal nejvíc byla naprosto o ničem a tudíž zbytečná asi jako cibule v rýžovým nákypu.40%.

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (2018) odpad!

Tohle že natočil Filip Renč?,nééééééé,si děláte prdel,že jo?Tohle natočil Troška u pana prezidenta na chatě,a vy nás jen zkoušíte,jestli to poznáme...Absolutní žumpa,výsměch celé filmařské komunitě a hlavně divákovi,že za to platí a stráví svůj čas.Dál nemá cenu nic psát,protože není co psát a hlavně o čem psát.Nic,vzduchoprázdno.Kde jsou vůbec nějaký hranice filmařské soudnosti a vkusu se ptám?Čeho se ještě mužem dočkat??Miloše Zemana na koni,Karla Gotta v pornu,Zdeňka Trošky na oscarech,Andreje Babiše ve vězení,ne teď fakt už přeháním.Je mi z toho blbě ze všeho,co se děje s našim filmem,Čau.ODPAD!

Jigsaw (2017)

Uplynulo 8 let,bylo tedy na čase opět otevřít hernu a začít hrát.Mačkání už dávno vymačkanýho citronu pokračuje.Kyselost střídá nasládlá příchuť sem tam nějakého nádechu originality.Ale je toho moc málo na povedený díl.Jak už jsem psal před osmi lety,jsem fanoušek této série,takže oko přivřu i zde,ale padá to celý kurewsky do propasti.Uvidím,co přinese díl s pořadovým číslem devět.50%.

Marie Terezie - Série 1 (2017) (série)

Měl to být životopisný film o Marii Terezce,měl jsem se tudíž něco asi dovědět o tom jak vládla a hlavně jak měnila historii.Po dvou dílech(víc čt zatím nemá a ani mít zřejmě nebude) ale vím úplný hovno.Vím jen to,že nahej Kotek je fakt hnus.Dialogy napsaný,jak kdyby se bavily ženský v obchodě a chlapy v hospodě.Jediným plusem byly kostýmy,vybraný lokace a dekolty šlechtitelek(šlechtičen).S tím si opravdu dali tvůrci práci a stálo to i hodně peněz(s těma kostýmama samozřejmě).Je to velká škoda,z takovýho materiálu jakým doba Marie Terky byla,šlo vytěžit mnohem,mnohem víc.40%.

Sněhulák (2017)

Bohužel zatím nejslabší Nesbo.Dějový mišmaš,zbytečně dlouhý.Je to škoda,protože herecký obsazení bylo výborný,a samotná kniha je asi taky výborná(nejsem čtenář),ale scénář byl zbytečně moc přeplácanej a zapletenej,jak vánočka od Babiše.Chybělo napětí,strach,lekačky.To u severských kriminálek nikdy nechybělo,tady jo.Špatný to vyloženě není.ale pokud se jedná o Jo Nesba, tak se samozřejmě čeká nadprůměrná kvalita.Výsledek rozpačitý,jak výsledek letošních parlamentních voleb.Padá sníh,jdu si něco postavit...55%.

Hora mezi námi (2017)

Slabý,nevýrazný,mrazivě nudící.Z Kate je slušná milfka,ale co z toho,když ani jedno prso neukázala,Idris Temná věž Elba to ve sněhu a mrazu neumí.A "to"druhý už vůbec ne.Kate jistě čekala v té vyhřáté chatce s krbem,že si ju pěkně položí na medvědí kůži a dá ji co proto.Co na tom,že si chudáci zmrzlí tři týdny nemyli genitálie.A on ji jen střčil penis do vagýny.Co se týče nějaké dramatické události,tak velký hovno.Nikdo je nepokousal,lavina nezasypala,údy neomrzly a ten kokot černej ji ani nepostříká pusu tetě Kate.Doufám,že se aspoň vzali.40%.