Manžel na hodinu (2016)

No ty vole,Proč??Z prdele do prdele a ještě dál.Píčovina na entou totálně bez dějě a bez vtipu.Nepochopil jsem o čem to mělo být.Smrt Zuzaně Norisové,to je panečku materiál!!To se raděj budu dívat z okna a pozorovat bezdomovce.Za dvě písničky co tam byly dám 10%.

Hra o všechno (2017)

Hra o všechno je béčkový výplod nějakýho Barana bo dopiče Odara,nebo jak se ten hňup,co to režíroval jmenuje.Slabý po všech stránkách.Nudná zápletka ze které toho nešlo moc vymyslet,a když už se o něco pokusili,tak to dopadlo jak v Krkonošských pohádkách(a to je nechci hanit).Jamie Foxx furt naříkal bolestí,jenže jsem mu to nevěřil a to byl vlastně problém celýho filmu.Kdo to neuvidí o nic nepříjde.30%.

Pustina (2016) (seriál)

Bez pochyby nejlepší českej seriál za posledních 20 let.Bravo!!!!!Totální top herecký výkony,Dušek Český lev!!!!!Scénář,kamera,střih a hlavně režie absolutně bez chyby.Nemám ani co dál psát,prostě BOMBA!!!!100%.

Everly (2014)

Jestli tu chtěl někdo snad napodobit Tarantina,tak to akorát tak domrdal a diváka unudil k smrti.Scény vytažený z hnisavýho palce u nohy,nedotažený a tááák moc nepravděpodobný a nelogický.Jsem fanouškem černýho humoru,ale tady to bylo odfláklý po všech stránkách.Druhá polovina strašně natahovaná,což bylo vážně otravný.Žádná hláška,žádný překvapení,tragédie!Hvězdu přidám za Salmu,jinak další velký fiasko v béčkových vodách.35%.

Ouija: Zrození zla (2016)

Jednička byla totální odpad a jen další hororové nic.Co tedy lze čekat od dvojky?Kupodivu jsem byl kladně překvapen,nikdy bych nevěřil,že to bude dívatelný se slušným scénářem a v rámci možností i dobrými herci.Žádnou převratnou bombu sice nečekejte,ale na jedno bubákový odpoledne to určitě je.Fakt už stárnu,55%.

Strašidla (2016)

O tom že "pan"Troška je už delší dobu mimo mísu,co se týče točení filmů a bohužel i pohádek jsem věděl.Ale přesto jsem chtěl dát "Strašidlům"šanci.Škoda,zase jen bída a utrpení.Herci fakt špatní,jmenovitě např.Bebarová,Postránecký,ale hlavně Kostková,to byla hrůza všech hrůz,ta po rodičích nezdědila nic.Její máti taky žádná sláva,ale aspoň trochu herectví tam bylo vidět.Já vím,že to bude asi převážně Troškou,protože pod jeho taktovkou jsou i jinak dobří herci najednou jak proměnění a hrají úplně na piču.Nebýt tam krásná Sára Sandeva,tak to rozhodně nedokoukám a nechám se raději přejet letadlem.35%.

Sebevražedný oddíl (2016)

Nic novýho pod filmovým sluncem.Takovej mišmaš všeho.Will Smith neurazí,ale ani ničím převratným nenadchne.David Ayer natočil jednohubku na nudný zimní večer.Čarodějnice análka už byla přes čáru i na komiks,to bych raděj snesl ještě jednoho aligátora.Moc jsem se nebavil,55%.

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Určitě lepší než dvojka.Bridget si po dlouhatánské době zasouloží a to hned se dvěma pány po sobě.První byl ve stanu Patrick Dempsey a druhý musel logicky být Colin Firth.Těhotenství,ok!!Kdo je taťka???A není to jedno......Scénář tak akorát,aby to pochopila hlavně cílová skupina,pro kterou je tenhle film směřován.Herci nám zestárli,hlavně Bridget to prospělo,tak nějak se uklidnila.Ač to bylo od začátku jasný,jak to asi celý dopadne,tak to zas tak strašná nuda nebyla,i díky dobře zvolené hudbě.Ema Thompson(podílela se na scénáři)co by gynekoložka skvělá,očividně si roli napsala na tělo!60%.

Vánoční Kameňák (2015)

Paní Kohnová,za jak dlouho vykouříte spartu??.no,i s trenérem asi za dvě hodiny..........Nikdy bych nevěřil,že Kameňáku dám někdy více jak odpad.Stárnu,ale zatím nefetuju ani nechlastám,tak co se to s tebou Davide kurva děje??jsem si říkal.Ono to bylo tak moc debilní,až jsem se prostě smál.Miloš Zeman a Láďa Hruška nejvíc v píči,tak proto dám 40%.

Rudý kapitán (2016)

Slovenský pokus o temnou kriminálku absolutně nevyšel.Od začátku to celý nedávalo smysl,nelogický střihy,spoustu postav,který se objevovaly a zase jen tak mizely.Dabing byl taky pěkně z prdele,proč kurva musí čecha předábovávat slovák.Na druhé straně když čech mluvil slovensky,bylo to ještě úmornější.To se to nemohl aspoň správně slovensky vyslovovat??.Všichni tam byli strašně furt upocení,vůbec to nevypadalo dobře.Nevím co tím chtěli tvůrci říct,že bylo tenkrát vedro???Fakt špatnej film o ničem!!35%.