Andílek na nervy (2015)

Na nervy jsem u toho opravdu byl, protože to byla opět česká hrůza.Kadeřávková tupou, rozmazlenou a drzou kravku v pubertě hraje dobře,i se na ní hezky kouká, to se musí nechat, ale to je asi tak všechno. Ostatní herci předvádějí tak maximálně peklo na Primě.Nejhorší po všech stánkách je Herčíková, ta už by snad role ani dostávat neměla.To je strašná řepa! No a kámen úrazu a totální dorážka je scénář, protože když Pražáci točí film o vesnici, dopadne to nějak takhle (všichni jezdí na traktorech, jsou oblečení jak kreténi, chovají se jak kreténi, pijou jen pivo, rum a zelenou a vlastně furt chlastají nebo jsou v hospodě).Sponzoři zase nasraní v každým záběru,kamera amatérská,režie vlastně žádná.A nová móda poslední doby obsazovat neherce,kurva proč??Na tohle jsem tak dlouho čekal,až to bude v televizi??Hackeři styďte se,kvůli vám jsem si musel pustit v tahu na dvě hodiny Primu.Zase se mi chce zvracet.....15%.

Everest (2015)

No popravdě čekal jsem od toho malinko větší sněhovou bouři,jestli mi jako rozumíte.Neznám ten skutečnej příběh,proto jsem ani nevěděl,kdo se vrátí z toho Řípu a kdo tam zůstane.Mírně mi to smrdělo tím známým americkým kýčem.Hlavní hrdina jak jinak čeká dítě s Keirou Knightley,Josh Brolin zas neřekl rodině,že se chystá o víkendu s chlapama do Tater(jenom nevím,jestli do nízkých,nebo do vysokých).Co pak mám tedy čekat?Neříkám ale že je to horší třeba jak Pavel Bém a jeho výstup tam kdesi do prdele nahoru.Nevím ale,první hodina dost nudila,nenabídla nic,co by nějak zvláštně obohatilo takový druh filmů,pak se jako žačalo něco dít,ok,bylo to dobře nasnímaný,hory vypadaly jako hory,sníh vypadal jako sníh,vítr foukal jako,jako ďas.Že by mně to posadilo na prdel,nebo si zatopit se ale říct nedá.Kdyby poslouchali Ivana Mládka,tak by nikam nelezli!Vertical Limit pro mě tak i nadále zůstane sněhovou studenou pohádkou číslo 1.60%.

Kobry a užovky (2015)

Výbornej českej film,dokonce bych si troufl říct,že za posledních 5 let.Bratři Hádkové jsou dokonalí herci,hlavně brácha "kobra"měl roli feťáka nastudovanou do poslední špetky pika!Když pak "Kobra"rozrazí dveře od hajzlu s "novým plánem"a do zpomaleného kroku mu zpívá Kamil Střihavka,ty vole,víš jak,ale tahle scéna je fakt nejvíííc kurva!Všechno bylo v lajně,scénář vyladěnej, naprosto úžasný dialogy(což u českýho filmu je malej zázrak,napsat normální dialog,aby nenudil a byl aspoň trochu nějak originální a zábavnej).Fakt neobyčejně výbornej film.90%.

Místo zločinu Plzeň (2015) (seriál)

Česká televize po velmi vydařeném Labyrintu dává do televizního éteru další krimi seriál.Jaj,jaj,trpěl jsem jako kůň,kterýmu hnisá kopyto.Měl jsem pocit,že je to celý vtip,protože to vypadalo jako nějaký studentský pokus o něco,co nefunguje ani jako parodie.V kolonce režie Jan Hřebejk,to mi hlava nebere vůbec.Nuda,nuda,všechny to obtěžuje něco vyšetřovat,po něčem pátrat,nulová,co nulová,mínusová akce,de facto žádnej scénář, naprosto otřesná hudba.Tak nelogický policejní postupy jsem snad ještě neviděl!!!To i v Bláznivé střele je to tisíckrát lepší.Za mně těžkej propadák a u dalších dílů nevěřím,že se něco změní,to by se musel vyměnit celej štáb i s vrátným.A tohle mi máme platit??Průser jak Brno,vlastně jako Plzeň!

Labyrint (2015) (seriál)

Zcela upřimně děkuji České televizi za sedm napínavých večerů.Nádech severských krimi byl zde hodně znát, ale scénarista si z toho vytáhl opravdu jen ten"nádech" a to mi moc šmakovalo.Chybičky by se jistě našly,ale já se rozhodl je nehledat a neřešit je.Snad jen srazím 5% za Kotka a 5% za závěrečnou scénku s panem režisérem.Jirko máš přeci svou hrdost,tak si jí drž za kamerou a před ní nelez.90%.

Přístav (2015) (seriál) odpad!

Ne,ne,ne,další velkej omyl!Čtvrtníček to nemá absolutně šanci zachránit.Další z řady sraček alá Svatby v prdeli a Cisty do zadnice.ODPAD!

Sousedi (2014)

Marnej pokus o něco,co už na začátku nemohlo mít šanci na úspěch.Nevěrohodnej scénář,debilní Zac Eaukátfron a čímdál oplzlejší humor Setha Rogena.Fakt špatná komedie,která pobaví asi jako vtip vyprávěný Jirkou Krampolem.40%.

Rychle a zběsile 7 (2015)

James Wan neumí točit blbý filmy.Tudíž další jeho zakázka zní:rychle,zběsile,maximálně přehnaně,s nejkomerčnější hudbou,jaká vůbec může být,a s mega klipovým střihem.Když tohle všechno splníš,tak na scénář se ůplně vyser,stejně si toho nikdo nevšimne,že to nikam nevede,stačí přidet o dvě prdelky v bikinách navíc a budou všichni spokojeni.Tak jedem...60%.

Oko za oko (2015)

Hodně film poznamenala nezkušenost režiséra.Chyběl větší zvrat,prostřední část mně málem unudila k smrti,protože dívat se na třesoucí ruku Rosamunde Pike se dá snést třeba minutu,ale né 24 minut.Na Rosamundě se dá dívat i na daleko hezčí části těla!Závěr sice předvídatelnej,ale snesitelnej.Vykastrovat se kvůli tomu nepůjdu.Nick Nolte forever jung....Na kino to není,v tv bych si to asi dokázal někdy představit.Mírnej nadprůměr,55%.