Lucie (1963) odpad!

Je to jak z roku 1953 ...Horníci se zdraví Zdař Buh! Já říkám omajgod... Konečně uhlí by ti odpustili, ale ujelo ti to politicky...

Kaviár nebo čočka (1971) (TV film)

Ukázka je v Úsměvech Josefa Langmilera....Komedie Kaviár nebo čočka se točí kolem italské rodiny Leonida Papagatta, věčně výborně naloženého manžela a otce, jehož peněženka zeje prázdnotou se stejnou vytrvalostí, s níž se mu v hlavě rodí jeden báječnější plán za druhým, jak ji zaplnit.

Kouzlo tramvají (2018)

Kouzlo tramvají Dokument s přesahem...  Bohužel manipulativní a emočně přepjatý ... Firmy General motors, Firestone, Standard Oil, a další se spojili a nakoupili a zničili tramvajové systémy po celé Severní Americe. Aby zmonopolizovali dopravu pro auta, pneumatiky, pohonné hmoty které vyráběly. Z toho byly usvědčeny a pokutovány- dostali pokutu 5 tisíc dolarů---

Nanebevstoupení L. L. (1994) (seriál) odpad!

Nejkrutějším trestem který znám, protože mě osobně postihl, je vědomí, že jsem časem poztrácel - aniž bych mohl přesně povědět, kdy a jak - to nejcennější čím jsem byl vybaven pro život... nevinnost.. Cílem mého putování je znovuzískání nevinnosti. ----Tohle jediné mě zaujalo, jinak strašné----