Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4 fanoušci
/ 4 body
Daria71
Zvolen, Banskobystrický, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Animovaný
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Japonsko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street
(2007)
Interview s upírem
(1994)
Van Helsing
(2004)
Jak přicházejí sny
(1998)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Melodie mého srdce
(2007)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Vetřelec: Vzkříšení
(1997)
Silent Hill
(2006)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(4)
kacenkah01
batman111
wrána
Aristarch
Časové pásmo bylo změněno