Nejvyšší nabídka (2013)

Ani skvělý Geoffrey Rush mě nedokazál přesvědčit, abych tomu uvěřila.Takže nakonec zklamání.

Den kobylek (1975)

Knižní předlohu neznám, takže nemůžu soudit její převod na plátno, ale film na mě zapůsobil hodně silně. Dokážu si představit, že takhle Hollywood skutečně vypadal a fungoval, se všemi těmi postavičkami, marnými nadějemi, bezohledností .... uf, a závěr byl vskutku apokalyptický.

V řetězech (2006)

Hodně dobře rozjetý film s atmosférou, která bohužel ke konci stále více a více mizela.

Hlava-22 (1970)

Film, ktery vyžaduje divákovu pozornost, ale stojí to za to. Ta absurdita všech válek z toho úplně křičí.

Legendární parta (2012)

Při pohledu na složení téhle party jsem si říkala, že půjde o pěknou slátaninu. Ale tak příjemné překvapení jsem nečekala - inteligentní scénář, propracovaná animace, netriviální poselství i pro diváka staršího deseti let. Bavila jsem se moc!

Gravitace (2013)

Přiznávám bez mučení, že jsem film bohužel musela shlédnout na klasické televizi, tudíž na mě nemohl působit tím hlavním - vizuálem. A to, co zbylo - nijak objevný scénář a Sandra - mi na víc jak 3 hvězdy nedalo.

Fair Play (2014)

Téma originální, škoda, že scénář a dialogy nebyly propracovanější, takhle mi film vlastně neukázal víc než už jsem věděla z traileru.

Sherlock: Přízračná nevěsta (2016) (TV film)

Pro mě je speciál mírným zklamáním. Bylo moc milé se opět setkat se starými známými. Historické zarámování jsem vzala na milost jako poctu předloze, i když v přítomnosti jsou oba pánové mnohem víc sexy. Když se poprvé děj vrátil do současnosti, bylo to příjemné překvapení. Z dalších časových rotací se mi už jen motala hlava. Někdy je méně více. Už se nemůžu dočkat další řady.

Jeden musí z kola ven (2011)

Pořád váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdami - forma sedí době i prostředí filmu, ale je pro diváka hodně náročná, herci skvělý, ale až příliš upozadění .... škoda, že film nedokáže víc vtáhnout.