Collateral Beauty: Druhá šance (2016)

No co Vám mám povídat, řvala jsem :-D Je to citlivé téma a will to opět zahrál skvěle, ale na konci na něm bylo vidět že to není jen o hraní ale že to myslí vážně, bylo to toiž jiné jak to od něj znám. Když jsem se pak dozvěděla že při natáčení mu zemřel táta, už jsem se nedivila. Bylo to skvělé. Čas, láska a smrt. Určitě stojí za zkouknutí.

Muž v oranžové košili (2017) (TV film)

Tyhle příběhy mám hodně ráda, ale tenhle film stojí za to jen v první polovině, dál už je to blbost a nebaví mě to, takže film za shlédnutí nestojí.

Wakefield (2016)

Za mě hodně zajímavý a poutavý snímek s oblíbeným hercem v hlavní roli :-) Souhlasím s ostatníma že konec mohl být více zpracovaný, ale už nesouhlasím s tím že to je odflkánuté nebo chyba (ačkliv mě to celý film zajímá a oni to tak debilně ukončí :-D ). Každopádně konec je dělaný právě tak, aby si člověk ještě po konci filmu mohl o tom popovídat, domyslet si jak to asi mohlo skončit a to mě na tom konci bavilo.

Kolos (2016) odpad!

To jako vážně? Celý film jsem si říkala že se prostě musí objevit pointa, ale ne, takovou blbost jsem dlouho neviděla. Ale jako nápad je to dobrý, jen tam chybí to něco, z čeho bych byla paf a né že celý film prozívám a budu čekat co se bude dít dál.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Film na který jsem se dlouho těšila a měla jsem velké očekávání, které se bohužel nestalo. Nechci úplně film hanit, zvířata jsou krásně zpracované a příběh není až tak špatný, ale ano, čekala jsem víc, a hlavně to za mě bylo strašně protáhlí, chyběla mi tam akce ,,zatajení dechu" a příběh na který bych popřípadě ještě dlouho vzpomínala jako to bylo právě u Harryho, ale se alespoň za mě nestalo. Uvidíme co bude dál.

Lásky čas (2013)

Krásný film, rozhodně doporučuji shlédnou, obzvlášť pokud máte rádi filmy který vám ,,něco" dají, takový i duševní (?) dá se říct. Jen je v tom malý háček, a ten je v tom že to není nic nového a už jsme to někde viděly, i přesto je to ale film který stojí shlédnout ho, jen by to chtělo vymyslet něco jiného.

Příchozí (2016)

Mám ráda takové filmy, proto jsem se na něj tolik těšila, obzvlášť když kolem něj byl takový ,,humbuk", ale bohužel mě film zklamal. Zdlouhavý, nudný, hodně se to tálo než se to někam k zajímavého momentu dostalo. Opravdu velké zklamání, jediný co bylo na filmu zajímavý byl konec, který trval cca 5 minut? Za mě tudíž nemohu doporučit, bohužel.

V záři reflektorů: Carrie Fisher a Debbie Reynolds (2016)

Obě herečky moc miluji, jsou skvělé nejen ve filmu ale i samotné jako osobnosti. Vždycky jsem záviděla jaký mezi s sebou měli vztah, o to je to smutnější když víte, že obě zemřeli v krátkých intervalech po sobě. Dokument je moc povedený.

Matky na tahu (2016)

Zklamání. V traileru to vypadlo na hosně dobrou komedii ale bohužel, spíše je to trapné a některé scény tam být vůbec ani nemusely.