Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Hodně slušný, brutální a napínavý horor! Skvělá atmosféra, sympatické herci a skvělý psychopat! Dávám 8/10

Lesní duch (1981)

Skvělý, napínavý a luxusní horor, ale plný počet dát bohužel nemůžu... První půlka filmu PERFEKTNÍ! Atmosféra mimořádně precizní a napětí také velmi dobré. Ale druhá polovina tohoto filmu začíná pomalu váznout a závěrečné rozpadávání démonů totálně bez atmosféry vhledem kvůli ne zrovna povedeným trikům. Už se těším na remake co bude toto jaro... Dávám 7/10

Vlny smrti (2000)

Prvních 40 minut bylo v celku i průměrných a docela jsem se i bavil...:-), ale v druhé polovině tohoto filmu - více lacinější, amaterské a chabé triky. Takže dávám 3,5/10

Mučedníci (2008)

Žánr horor mám velmi rád, ale v tomto případě příliš brutální a většinou převažovala nuda především v druhé polovině filmu. První půlka docela dobrá.. 40%

Svěrací kazajka (2005)

Hodně našlapnuté fantasy drama. Skvělý děj, sympatičtí herci dávají filmu velké plus. Takže dávám 8/10

Nespoutaný Django (2012)

Tak toto se opravdu povedlo...! Quentin Tarantino natočil luxusní westernovku! Sice jsem moc westernu neviděl, ale tehle je nejlepší co jsem viděl! Pecka! Nejlepší film Quentina Tarantina! Skvělé prostředí, výborné herecké obsazení, výborné ozvučení a ani humor nechyběl! 100%

G-FORCE (2009)

Tuctová komedie především pro děti. Celkem nuda... Dávám 4/10

Faunův labyrint (2006)

Tak tomuto filmu jsem nedával moc velké naděje. Už jen proto, že žánr fantasy zrovna moc nemusím. Ale nakonec to bylo překvapujíc velmi pěkný zážitek! Což jsem rozhodně nečekal... Smíchání válečné a fantasy dějové linky byl skvělý nápad a v tom filmu to vážně vyniklo. Skvělé herecké výkony, zajímavá či tajúplná atmosféra a hudba dávali filmu opravdové grády! Zkrátka taková zvláštní hororovo, fantasy pohádka která mě dokázala zaujmout. Dávám 9/10

Labyrint lží (2008)

Slušný špionážní thriller se skvělým hereckým obsazením! Dávám 6/10

Život po životě (2010)

V celku jsem se na to těšil i přes kritické ohlasy. Začátek dokonce i vypadal slibně s tou tsunami... Ale poté po pár minutách film začal šíleně nudit. Žádné emoce, žádné silné příběhy a žádný mysteozní, fantasy thriller, ale bohužel pouze nudné drama! Eastwood docela zklamal po fenomenálním Gran Torinu! Takže dávám jen 2* za tu tsunami a ještě za snahu natáčet filmy v tolika letech :-) Dávám 3/10