Underworld: Probuzení (2012)

Průměrný Underworld s dobrými triky. Film na jedno zkouknutí... Dávám 5/10

Srdečné pozdravy z Ruska (1963)

Pokračovaní bondovky je stále velmi povedený. Výborná hudba, režie a hlavní role bonda Sean Connery mu velmi sedí. Takže dávám 7/10

Příležitost dělá zloděje (2010)

Suchý, nezáživný a nudný film. Druhou polovinu filmu jsem prospal. Je vidět, že můj oblíbený herec Keanu Reeves začíná upadat a začíná natáčet s samých sra*ká*h :-(( Bohužel... Například bych ho velmi rád viděl zase v nějakém Sci-fi. Což se asi nedočkám jelikož momentálně chystá samurajský film tak snad mu aspoň konečně výjde...:-) Dávám 2/10

Havran (2012)

Průměrná detektivní jednohubka. Dávám 5/10

Podivní (2010)

Zajímavý a pěkně zpracovaný nápad. Jak naložit s hororem... Napínavé, záhadné a podivné :-) Dávám 7/10

Robin Hood (2010)

I přes to, že ve filmu bylo pár nudnějších scén film tím byl zbytečně zdlouhavý. Dokázal i tak nadchnout a to hlavně ve druhé půli filmu. A navíc skvělý výkon Russell Crowe! Takže dávám 6,5/10

V moci ďábla (2005)

Přiznávám je to slušný horor, ale dosti zdlouhavý. A na podruhé už by ho nechtěl vidět. Takže dávám 6/10

Dr. No (1962)

První bondovka se docela vydařila. Zajímavý a napínavý děj, klasická bondovská hudba a výborný Sean Connery jako bond 007. Takže jako na začátek rozjetí této série spokojenost! Dávám 7,5/10

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Legendární sci-fi akční film který je ještě mnohem lepší než jednička! Perfektní!!! Dávám jednoznačně 100%!

Trestná lavice (2005)

Zábavná komedie se známým hercem Adamem Sandlerem! Dost jsem se zasmál :-) Dávám 7,5/10