Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)

Docela průměrný animovaný komediální horor :-) Film na jedno zkouknutí, ale docela dobré... Určitě lepší film než ten předešlý od tohoto režiséra. Takže dávám 5,5/10

Štěstí na dosah (2006)

Velmi pěkně udělaný, ale přitom smutný film a navíc s výborným hercem Willem Smithem :-) Takže u mě spokojenost a dávám 8/10.

Hvězdný prach (2007)

Docela překvapující, že má tento film tolik %. Sice kvalita režie a všechno další je dobré, ale, že bych to byl tak uchvácen to se říct nedá. Takže dávám 6/10

Kdo hulí, ten umí (2001)

Zábavná zhulenecká komedie :-D Dostatek zábavy,, Dávám 6/10

Resident Evil: Odveta (2012)

Pokračování Resident evil se bohužel už nevztahuje k zombie když nepočítám ten začátek, ale vztahuje se k akční střílečce a zmutovaným zrůdám... Je to škoda :-( Od perfektní trojky RE - zánik jde pomalu kvalita bohužel dolů. Režisér se pouze vyžívá ve vizuálních trikách, ale zřejmě zapomněl, že se jedná o sérii se zombie. Což v tomto díle místo začátku nebyly skoro vůbec! Takže dávám jen 4/10

Expresní zásilka (2012)

Luxusní a napínavý, originální cyklo akční thriller. Svižný, skvělé herecké výkony! Dávám 8/10

Travička zelená (2008)

Vydařená komedie ve skvělém hereckém obsazení :-) Takže dávám 7,5/10

Útěk na Horu čarodějnic (2009)

Docela slušná zábava! A navíc se skvělým a mým oblíbeným hercem Dwayne Johnson :-) Jen škoda občas těch méně povedených triků a chvílemi přílišné fantasy taky filmu trochu uškodilo, ale jinak super pohodový film! Dávám 6/10

Projekt X (1987)

Průměrná nepříliš strhující komedie která neurazí, ale ani příliš nenadchne. Takže dávám 5,5/10