Špionáž (2013)

Dost dobrý thriller s velice dobrým hereckým obsazením. 75%

Šéfkuchař na grilu (2014)

Docela dobrá a zábavná komedie. Občas jsem dostával chutě jak jsem viděl ty flákoty masa :D 70%

Šílený Max: Dóm hromů (1985)

Trojka už není tak dobrá jako předchozí dva díly, ale i tak se pořád jedná o zábavný akční film, žádnou nudu. 60%

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Opravdu milé překvapení ... ! George Miller jakožto 70ti letý režisér natočil neskutečnou non-stop akční jízdu. Něco takového jsem už dlouho neviděl, jestli tedy někdy vůbec! Tom Hardy a Charlize Theron byli také skvělí. Tom neměl moc náročný scénář :D Takový epický blockbuster tu roky nebyl. Akční války v pouštích, písečných bouřích, bažinách. Hlavně první půlka filmu byla velmi exklusivní, prostřední část trochu zvolnila a poté konečné války opět nabírali na šílených obrátkách ... No prostě Šílený Max :)) Toto je nejlepší film z celé série i když se to moc nedá srovnávat, protože před třiceti lety nebyly takové triky. Takže ty staré díly měli také své kouzlo. Ale toto co Miller předvedl mě naprosto vyrazilo dech !!! Je to adept na nejlepší film roku !!! :)) 100%

96 hodin: Zúčtování (2014)

Dvojka o něco slabší, ale trojka opět luxusní ! Napětí od začátku až do konce, výborný akční film. Liam Neeson a Forest Whitaker byli skvělí. 90%

Kluk od vedle (2015)

Dobrý napívavý thriller s Jennifer Lopez, která je pořád pěkná a vůbec nestárne :)) 60%

Pořád jsem to já (2014)

Velice silné, kvalitní a působivé drama s Julianne Moore. 80%

Šílený Max: Bojovník silnic (1981)

Dost dobrý postapokalyptický akčňák :)) Ale o něco slabší než jednička. I tak pořád dobrá jízda. 75%

Uzavřený kruh (2013)

Soudní drama mě teda opravdu vůbec netáhnou a tento není žádná vyjímka. Nuda ... 30% za dobrýho herce v hlavní roli.