Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Tak jednička nic moc. Dvojku jsem viděl náhodou v TV a docela jsem se bavil... Bohužel trojka, co je rozdělená do dvou částí zas bída...

Bohové Egypta (2016)

Pohádka pro děti... Moc pěkné kulisy - muselo to stát dost peněz. Spousta nelogických kravinek a nesmyslů. Slabej příběh.

Mezi náhrobními kameny (2014)

Bohužel příběh nedosahuje napínavosti ostatních filmů kde hlavní hrdina hrál. Rozjede se to tak od půlky, ale jednou to vidět jde!

Vesmírná loď Ascension (2014) (seriál)

Hodnotím po šestém dílu a moc mě mrzí, že další není :-( Slabčí začátek, ale pak pěkné!

Jak jsem vyhrál válku (1967) odpad!

Kniha je opravdu úplná bomba, budete se nahlas smát! Film ale pokazil, co mohl, tak to už holt bejvá... Kdo četl knihu, tak musí být věru znechucen a jistě to ani nedokoukal! Scénář je opravdu hodně volnou adaptací, snad použili jen název a jména postav. Důležité scény chybí, jiné jsou naopak přidané - volně vymyšlené, jako by někdo měl film z války a pak ho dodatečně napadlo využít slávu knihy. Jinak to snad ani není možné, protože s knihou, co jsem četl, a moc se u ní bavil, to nemá zhola nic společného. A kdo ji nečetl, tak u tohoto filmu ho vůbec nenapadne, že je to natočeno dle výborné klasiky, která patří mezi nejlepší humorné skvosty. Autor scénáře a režisér knihu nemohli číst a musí být potrestáni!

Zbrusu Nový zákon (2015)

Tak já jsem se bohužel nezasmál... :-( Hodně jsem se na to těšil, na doporučení od věřícího kamaráda, jako na komedii o bohu ze současnosti. Jako ateistu mě opravdu zajímalo humorné zobrazení Boha jako hulváta z Bruselu, ale fakt bych to za komedii neoznačil. Spíše to je smutné, bláznivé drama, co jsem dokoukal, ale znovu ho nedám.

Marťan (2015)

Po dlouhé době zajímavé a pěkné sci-fi.

V Bruggách (2008)

Opravdu slabé! Jako srovnávání se Sbal prachy a vypadni je úplně mimo, a nemůžu pochopit tady to poměrně vysoké hodnocení. Vůbec to není akční komedie a opravdu nechápu od ČSFD těch 80%. Po 40 minutách jsem to znuděnej vypnul. Jediná akční scéna byla, když hlavní hrdina zmlátil manželský pár v restauraci a vtipnou scénu si nevybavuji. Nelze než nedoporučit, leda jako nudnou upoutávku na malebné historické město.

Husí kůže (2015)

Prý horor a komedie v jednom... Takže výsledek je, že se člověk nezasměje a děsivé je to jako jahodový pudink! Tak za mě slabota na jedno skouknuti pro cílovku 10 - 14.