Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Moje hodnoceni je trochu ovlivneno tim, zr jsem to videla ve 4DX 3D, coz bylo super. V klasickem 2D formatu bych z toho tak nadsena nebyla. Ale he to vtipne a celkem napinave

Ferdinand (2017)

Viděno v předpremiéře a je to za poslední dobou pěkná pohádka, u které se nebudou nudit ani rodiče povinně sedící vedle svých smráďat.

Tísňová linka (2013)

Strhující, napínavé. Kolikrát jsem se přistihla, že jsem byla napnutá jak struna. Mám tento styl ráda a tohle se fakt povedlo.

Annabelle (2014)

Film jsem viděla po třech letech podruhé a musím říct, že poprvé se mi to líbilo víc. Pár scén je dobrých, ale celkově to na mě teď působilo vyčpělým stylem a tak nějak je to na mě málo "duchařské".

Zpívej (2016)

Vtipné, milé, zábavné, veselé, roztomilé. Jako rodič můžu říct, že jsem si nudou neokousala své pěstěné akrylové nehty s francouzským dyzajnem a nebojovala s pečlivě nalíčenýma očima, abych je udržela v otevřeném stavu. Bavilo to je u animáků asi tak nějak základ.

Emoji ve filmu (2017)

Je to po dlouhé době animák, který za to nestojí. Upřímně řečeno, kdo se nevyzná v termínech jako je Cloud, Firewall, Candy Crush, fungování aplikací, atd., tomu unikne pár rádoby vtipných narážek. Není to vtipné, malé děti se u toho zabaví, protože je to barevné, ale to je asi tak všechno.