Pád do tmy (2005)

Až do shlédnutí tohoto filmu jsem si myslela, že nejsem klaustrofobik, ale při sledování toho, jak prochází úzkými tunely a cestičkami mezi kameny, jsem klaustrofobii dostala. Nicméně je to zajímavý film a rozhodně stojí za shlédnutí, i když všechny dámy mi byli krapet nesympatické.

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Jeden z pořadů, který sledují hlavně dámy staršího věku. Na jednu stranu je to dobré,lidé se můžou znovu setkat s někým, koho ztratili. Ale až neskutečně chápavá a sympatizující moderátorka mi pije krev, takže všehovšudy jsem viděla pár dílů a rozhodně nemám potřebu si to ještě někdy pustit.

Tráva (2005) (seriál)

Jasně, vím, že to není tak skvělé a úžasné, ale mě se to prostě líbí. Tedy takhle, líbí se mi to do druhé série, třetí ještě ujde, ale už to není ono a ten zbytek jsem skoukla jen proto, že se mi prostě chtělo, ale už to nemá ty správný "koule". Ale už jen kvůli písničce Little Boxes, kvůli skvělému obsazení a hlavně kvůli dokonalému scénáři a vtipným dialogům si to zaslouží místo mezi top seriálama.

V pasti (2005)

Nemůžu říct, že bych tomu úplně věřila, ale rozhodně je to povedené dílko. Dialogy herců jsou geniální, i přes to, že žádná 14ti letá holka na světě by se takhle nemluvila. Na to, že se celý film odehrává prakticky mezi čtyřmi stěnami a krom dvou hlavních hrdinů se tam moc osob neobjeví je to výborná hra s psychikou. Akorát ten konec se mi vůbec nelíbil.

Výměna manželek (2005) (pořad)

Jestli to, co tam vybírají, je vzorek českého národa a způsob jeho života, vedení domácnosti a výše intelektu, tak potěš prdel.

Zkrocená hora (2005)

Vyslechla jsem spoustu názorů na tento film a musím říct, že dominovali negativní, ale proč? Protože se zabývá tématem, který i dnes v 21. století, je tabu? Hloupé názory. Příběh je nádherný, režie je propracovaná a herci......no......není nic, co bych mohla vytknout. Ačkoliv nemám ráda filmy, které se stylizují jako drama s romantikou, tak tady je to skloubené opravdu povedeně. Viděla jsem film vícekrát a musím říct, že při každém dalším kouknutí mi došlo něco, co mi předtím uteklo. Takže zahoďte hlooupé předsudky o homosexualitě a koukněte se na tenhle film, protože ten příběh stojí za to.

Zná ji jako svý boty (2005)

Průměr ničím nevyčnívající. Nemůžu říct, že bych se úplně nudila, ale vůbec by mi nevadilo, kdyby mi v půlce vypli proud a já nevěděla jak to skončí. Být chlap asi bych se pokochala pohledem na věčně polonahou Diaz, ale ani to podle mě nestačí k tomu, abych se na ten film toužila podívat znovu.

3:15 zemřeš (2005)

Chtěla jsem to vidět už proto, že to mělo být podle skutečných událostí. Bohužel není. Ale i tak si to zaslouží alespoň 60%.

Diktát (2004) (pořad)

Při čtení některých zdejších komentářů je i úplnému debilovi jasné, že by to chtělo lepší znalosti českého pravopisu. Ve škole jsem diktáty neměla zrovna v lásce, ale s potěšením jsem zjistila, že nejsem takovej češtinářskej trotl jak jsem si původně myslela. Škoda, že dneska dávají v televizi stupidní pořady místo takových jako byl tenhle.

El habitante incierto (2004)

První půlka perfektní, napětí, lekačky, atmosféra, paráda. Druhá půlka průser, nuda, fraška. A konec? Co na to říct, představovala jsem si něco duchaplnějšího.