Tísňová linka (2013)

Strhující, napínavé. Kolikrát jsem se přistihla, že jsem byla napnutá jak struna. Mám tento styl ráda a tohle se fakt povedlo.

Titanic (1997)

Nelíbí se mi herecké výkony, ale líbí se mi příběh. Ne, že bych si ho pustila doma a koukla na něj z vlastní iniciativy, ale když ho budou dávat v tv, kouknu se na něj, i když už na mě nemá takový citový dopad jako před lety, kdy jsem konec prožívala s kapesníkem v ruce.

Top Gear (1978) (pořad)

Nejsem fanda do pořadů o autech, protože nejsem fanda do aut, ale tento pořad je důkazem toho, že pořad o autech dokáže být zábavný i pro někoho pro koo je auto jen kus plechu na kolech. Britský humor je mi blýzký a tady vyloženě teče proudem. Je to spontánní, Jeremy Clarkson tomu dává šťávu a jejich speciály jsou perfektní.

Touha po moci (2014)

Hrát v tom někdo jiný, skončil by film v propadlišti, kam patří.....ale on tam nejspíš skončí tak jako tak.....a zaslouženě. Ale ke to celkem škoda, dalo by se z toho vytahnou mnohem víc, protože příběh to není špatný.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Většina pokračování už není nic moc, ale tady je to naopak. Líbí se mi stejně jako první dva díly. Ale jak už tady někdo uvedl, nemyslím si, že je to úplně pro nejmenší tak jako třeba jednička. Je v tom trochu hlubší příběh, což amozřejmě není na škodu, jen se trochu posunuje věková hranice diváků.

Trade (2007)

Ještě teď mi z toho běhá mráz po zádech. Je to zatraceně drsný film, reálný a pravdivý, ale bohužel konce bývají jiné než ve tomto filmu. Nicméně plný počet a místo v mé topce.

Tráva (2005) (seriál)

Jasně, vím, že to není tak skvělé a úžasné, ale mě se to prostě líbí. Tedy takhle, líbí se mi to do druhé série, třetí ještě ujde, ale už to není ono a ten zbytek jsem skoukla jen proto, že se mi prostě chtělo, ale už to nemá ty správný "koule". Ale už jen kvůli písničce Little Boxes, kvůli skvělému obsazení a hlavně kvůli dokonalému scénáři a vtipným dialogům si to zaslouží místo mezi top seriálama.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Nejsem fanoušek upírských žánrů. Myslela jsem si, že o upírech už toho bylo natočeno tolik, že se nemůže objevit nic, co by mě přesvědčilo o opaku, ale tohle je teda jiný kafe. Po shlédnutí 4. série musím říct, slovy mé pubertální sestry, "FAKT HUSTÝ". Třetí série mě teda až tak moc nebavila, hlavně proto, že už se do toho mačká až moc nadpřirozených bytostí, viz. např. pumodlaci. Ale hlavní myšlenka seriálu zatím převládá, sice už se v postavách někdy ztrácím, a občas musím zapřemýšlet kdo s kým a proti komu, ale pořád mě to bavilo. Všechny díly dokoukány, takže vím, jak to dopadlo a jsem za to docela ráda, že to skončilo, protože si nedovedu představit, kam by se to ubíralo. Krvi zdar!

Trust (2010)

Proč si všichni myslí, že můj kluk je špatný, když se se mnou vyspal? Že je špatné, když jsem ještě pod zákonem a jemu táhne na 40? Být to oje dcera, tak nejdřív vymlátím duši z ní, že je tak blbá a pak půjdu po něm. Ani nedokážu spočítat, kolikrát bych tu slepici vzala po hubě.

TvMiniUni (2013) (pořad)

Kopie Sezamové ulice. Ani dobré, ani špatné. Vzhledem k mé malé ratolesti jsem nucená to čas od času sledovat, ale zas až tak moc mi to nevadí, ovšem až na jeden díl, kde se vysvětloval vznik miminka a porod. Seděla jsem s hubou dokořán a v šoku sledovala tu zdegenerovanou hovadinu. Kdybych tohle viděla jako dítě já, tak z toho mám noční můry a dodneška chodím s kolenama slepenýma k sobě. Ale jinak dobrý, děti tam pošlou otázku a infantilní figurky mu na to odpoví. Ale možná by to chtělo trochu lepší ruku pří vybírání témat, protože odpovídat na otázku, jako např. proč jsou holuby v nose slané, je moc i na mé.