Black Books (2000) (seriál)

Viděno znovu po x-letech a v příšerném rozlišení, ale pořád je to jeden z nejvtipnějších seriálů vůbec. Miluju britský humor a tady je ho tolik, že moje srdíčko plesá nadšením.

Čokoláda (2000)

Takový průměr, nikoho neurazí, málokoho nadchne, občas i nudí. Ale je to koukatelné. Jednou, víckrát je to ztráta času.

Grinch (2000)

Po predabovani uz to neni ono, ale nektere Grinchovo hlasky jsou porad dost dobry.

Klub sráčů (2000) odpad!

Tenhle film jsem viděla před lety, ale pořád mám potřebu mlátit hlavou o zeď, kdykoliv se o něm někdo zmíní. Postavte vedle něj JAKÝKOLIV film, a zaslouží si pět hvězd a Oscara navrch. Ježiš, tenhle film nemohl nikdo myslet vážně.

Moje rodina (2000) (seriál)

Opět můj milovaný neotřelý britský humor.Super.

Podvodníci (2000) (pořad) odpad!

To, že americká nátura je jiná než ta naše není žádná novinka, ale to, co dokážou předvést, když zjistí že jim je jejich polovička nevěrná, to je mazec. Nejdůležitější je co nejvíc nadávat, řvát nejlépe tak, aby mě bylo slyšet i ve vedlejším městě a neustále běhat za oním nevěrníkem, strkat do něj, jo jo jo, hlavně ať je na co koukat. Nevěra nepotěší nikoho, ale moje vlastní sebeúcta a hrdost mi nedovolí se byť jen na chvíli vcítit do těch hysterickejch slepic a pitomců.

Pošli to dál (2000)

Moc nechápu ostatní komentáře. Tohle dílo si zaslouží mnohem větší hodnocení než má. Jeden malý kluk má nápad a ten se šíří a pomáhá lidem. Mění jejich životy, myšlení a vztah k lidem okolo nás, změnit svět okolo nás. Milý nevinný nápad malého kluka. Jasně, v praxi by to nejspíš nefungovalo, ale proč to podceňovat? Chtěla jsem dát o jednu hvězdu méně, ale za doják na konci hodnocení zvedám.

Syn pláže (2000) (seriál)

To je tak blbý až je to celkem dobý

Vyvolený (2000)

To je tak utahanej film, že mě to nebaví. Všichni jsou příšerně zpomalení a nudní. Děj se táhne jak žvejka a pořás se nic moc neděje. Chybí tomu spád. A kde je to napětí o kterém všichni mluví?

Druhá šance (1999)

A další důvod, proč nemám ráda romantická komedie. Jsou tam vtipné pasáže? Nejsou! Víc by tomu sedělo "lehoulince dramatické". Manželský pár s problémy, každý se s tím vypořádává podle svého, no jo, je to ze života, ale proč o tom natáčet další fim, který je nudný od začátku do konce? No vážně, po 40 minutách vypínám a je mi jedno jestli spolu zůstanou nebo ne a nezachrání to ani Michelle Pfeiffer a Bruce Willis, kteří se mi k sobě absolutně nehodí.