Vyprovokovaná (2006)

Viděla jsem film jen s dabingem a ten, co to má na svědomí by měl dát hlavu mezi dveře a párkrát s nimi prásknout. Příběh je to ze života, poutavý, smutný a ve své pravdě i ze života. Ale ztvárnění hlavní hrdinky je neuvěřitelně zparchantělé. A ten dabing tomu rozhodně nepomohl. Ten z ní udělal hloupou, uňufanou pipku a to je škoda, protože jinak by hodnocení filmu bylo daleko výš.

Vyvolený (2000)

To je tak utahanej film, že mě to nebaví. Všichni jsou příšerně zpomalení a nudní. Děj se táhne jak žvejka a pořás se nic moc neděje. Chybí tomu spád. A kde je to napětí o kterém všichni mluví?

Warrior (2011)

Na to, že nejsem fanda sportovních fillmů, tak Warrior mě dostal. Sice, by neuškodilo, trochu rozvinout rodinou stranu otce a synů, ale i tak to je dobře promyšlené. První hodinu, ne, že bych se nudila, ale klidně bych ji zkrátila, ale druhá půlka mě doslova přišpendlila na gauč a bojovala jsem sama se sebou, když sem nevěděla komu vlastně fandím.

Whose Line Is It Anyway? (1998) (pořad)

Jedním slovem brilantní. U žádného jiného pořadu se nenasměju tolik jako u tohohle. Umění improvizace je na takové úrovni, že nemá konkurenci. Naše česká Partička je vedle toho jen ubohá nepovedená kopie. Ano, přesně takhle má vypadat zábava.

Will a Grace (1998) (seriál)

Není to úplně nejhorší, ale že bych to chtěla sledovat pravidelně, tak to ani omylem. Nevadí mi gay tématika, ani ne příliš sympatické postavy, ale celé je to tak nějak příšerně afektovaný, křečovitý.

Záhada Severního moře (2011) (TV film) odpad!

Němci mají nějakej zvlaštní patent na natáčení hovadin? Jistě, jsou i výjimky, ale natáčení televizních filmů by se jim mělo zakázat. A seriálů taky.

Zatímco spíš (2011)

Neni to spatny. Nekdo ke stesti potrebuje nestesti druhych. No...tak holt jo no.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

To jsem se zase jednou pobavila. Já věděla, proč jsem tenhle film nemusela vidět, tři roky se mu vyhýbám a pak to pustí v tv a mě pod tíhou argumentů a psích očí mé drahé polovičky nezbyde nic jiného, než si kecnout na gauč a nechat se pomalu, hoooodně pomalu obrat o dvě hodiny svého času. No, ne že by to byl až takovej průšvih, ale že bych to musela vidět znovu..........Prostě další akčňák, kterej ničím nevybočuje a mezi těmi stovkami jiných se ztratí jako nic.