Zpívej (2016)

Vtipné, milé, zábavné, veselé, roztomilé. Jako rodič můžu říct, že jsem si nudou neokousala své pěstěné akrylové nehty s francouzským dyzajnem a nebojovala s pečlivě nalíčenýma očima, abych je udržela v otevřeném stavu. Bavilo to je u animáků asi tak nějak základ.

Zůstaň se mnou (2014)

Po většinu času jsem se nudila a to si nemyslím, že bych byla bezcitnej pařez, ale tak nějak tomu chybí emoce. Umře, neumře? Bylo mi to jedno. Hlavně aby už byl konec.

Žabák Ribit (2014)

Nuda, nuda, nuda. To byl zase jednou omyl při volbě pohádky v kině. Příběh nijakej, animace jak z pc hry před 15 lety, no bída.

Žena v černém (2012)

Kdyby po mě někdo chtěl, abych v to domě strávila byť jedinou minutu, utíkala bych pryč jak namydlenej blesk a celou dobu bych si ťukala na čelo, jestli je normální, s takovou razancí, že bych si uhnala otřes mozku. Ale jedna věc se mohla udělat líp. A to obsadit do hlavní role někoho, kdo opravdu vypadá na to, co hraje. Tenhle chlapeček snad nepřesvědčí nikoho, že je to otec.

Žena v černém 2: Anděl smrti (2014)

Někde mezi jedničkou a dvojkou se stala chyba.....snad nikoho nenapadne vycucat z toho ještě další díl.

Žena v okně (2021)

Kniha rozhodně lepší, ale zase takový propadák to není.

Ženy na cestách (2010) (pořad)

Člověk se o dané zemi nic moc nedozví, ale za to se může pokochat na statné tělo ženy z lidu, uřvanou Aniffe nebo naivní blondýnu co je ze všeho paf jako moje 2-letá neteř.

Život je krásný (1997)

Zatraceně vážný námět, který je podaný jakože s nadsázkou? Pro mě ne. Pro mě je to výsměch jedné z největších lidských katastrof. Nemám pro to pochopení a ani ho nechci mít. Tenhle velmi slavný a opěvovaný film, je pro mě neuvěřitelným zklamáním a já jen děkuji těm nahoře, že moje prababička, která tuhle dobu zažila už neměla možnost tenhle film vidět.

Život je život (2015)

Vtipné. Ondřej Vetchý samozřejmě bezkonkurenčně nejlepší z celého obsazení. Vadily mi prostřihy do "Bondovského" stylu, ale jinak oddychovka.

Život po životě (2010)

Mohlo to byt lepsi. Chybi tomu koule, emoce.....proste vsechno. Kdyby se do toho nekdo opravdu oprel, mohla to byt bomba. No....skoda