DoktorKA (2014) (pořad)

Člověk se sice něco dozví, ale pokusy o humor by si paní doktorka měla nechat na doma.

Druhá šance (2014)

Musím říct, že z poměrně předvídatelného příběhu se po odhalení se z toho stalo hodně povedené cosi, co bylo chvílema až trochu přehnaný, ale pořád dobrý.

Dřív než půjdu spát (2014)

Nikdy jsem si o Nicol Kidman nemyslela, že je to bůhví jaká herečka a s každým jejím dalším filmem mě tahle těžce nesympatická, nevýrazná, vybledlá panička utvrzuje v tom, že o herectví zakopla sakra velkou náhodou. Ve většině filmů mi leze na nervy ona samotná a je to škoda, protože ne všechny filmy jsou průměr nebo hůř. V tomhle případě to platí dvojnásob. Nebýt Kidman dala bych tomu nejspíš i o kousek víc, ale celou dobu jsem se koukala na jeden výraz, který se po celou dobu nezměnil a to mě moc nebere. Ví vůbec ta ženská co je to mimika ksichtu???

Ex Machina (2014)

Co na tomhle všichni mají. Film o tom, jak si chytrej frajírek Honibrk se sebevědomím až na půdu sestavuje myslící panenky pro více než jen jedno použití a v nějakém svém, kocovinou podepřeném rozmaru, si k tomu vezme kamaráda z práce, u kterého jsem celou dobu přemýšlela, že víc bych mu věřila roly uhrovatýho puberťáka ve filmu pro těžce nenáročného diváka. Ironicky musím poznamenat, že konec je tedy nečekaný a velmi překvapeně originální.

Chlapectví (2014)

Skvělý na tomhle filmu je fakt, že se natáčel 12 let. Ale nemůžu říct, že by mě to nějak nadchlo. Nejspíš je ale chyba na mojí straně, protože jsem jedna z mála, kterým tenhle dlouhý, utahaný film o "ničem" nepřišel zas tak senzační.

Jedna za všechny (2014)

Další americká ukázka toho, jak trapné a vyčpělé je označit film jako "vtipnou romantiku". Blbina, která má do reality stejně daleko jako já do věku Cameron Diaz. Ale proč ne, někomu se to líbit může, i když je to opravdu hodně vyčpělý pokus o srandu, který moc nevyšel.

Jídlo, s.r.o. (2014) (pořad)

Kamarádi drazí, tohle je trochu jiná šmakuláda než peklo na talíři, ale o nic horší. Ba naopak. Jen bych se vystříhala těch sprosťáren Slušný pořad jde dělat i se slušným slovníkem.

Kouzelné bylinky (2014) (pořad)

Je to zajímavé, ale poněkud nudné, řekla moje babička a já mocně přikyvuji.

Krásno (2014)

Váhám jestli se mi to líbí nebo ne. Téma není ani trochu vtipné, ale dobrá, vezmu to tak jak to vidím a musím říct, že jsem se párkrát i docela zasmála. Sokolovy komentáře jsou celkem vtipné a nemůžu říct, že by mi vadilo jejich zasazení do děje. Naopak. Konec se mi ale nelíbil, ten mi přijde tragicky humorný, což jsem nečekala, ale jinak dobrý. Není to nic nadprůměrného ani podprůměrného. Člověka to neurazí, ani vyloženě nepotěší. Je to taková oddechovka na zabití času, ale celovečerní film bych v tom tedy ani náhodou neviděla. Víckrát si to asi nepustím, ale když o to ještě někdy někde zakopnu, nebude mi to vadit.