Grinch (2000)

Po predabovani uz to neni ono, ale nektere Grinchovo hlasky jsou porad dost dobry.

Gympl (2007)

České filmové vody jsou plné hovadin, které jsou v podstatě o ničem, takže jeden navíc na tom nic nezmění.

Gynekologie 2 (2007) (seriál) odpad!

Asi jsem tupoun, který nechápe český humor, protože ani jednou mě to nerozesmálo, nepobavilo, nic. Naopak mě drásal trapný scénář a rádobyvtipné repliky. Je to o ničem a pro mě to byla zbytečná ztráta času stejně jako první řada.

Haunt (2013)

To je originality, až to bolí. Nuda a nuda a zase jenom nuda. Páreček puberťáku, který nemají nic jiného na práci než vyvolávat duchy. Nečekaná zápletka, že? Poznámka- příště víc veřit komentářům.

Herbář (2013) (pořad)

Zapínala jsem to s tím, že kouknu na díl, možná dva a tím skončím. Nakonec jsem to všechno sjela v jednom dni a jsem ráda, že jsem to udělala. Pořadů o bylinkách je několik, ale tenhle je jiný. Je to hravý, veselý, takový nevinný nebo jak to říct. Z obou hereček sálá pohoda a klid a to by u bylinek mělo být. A člověk se u toho naučí spoustu návodů a receptů z přírody. Jen škoda, že to bylo jen na 11 dílů.

Hip Hap Hop (1992) (pořad)

Kdysi dobrý pořad pro děti. Pravda, je to docela divný, koukat na to teď, v dnešní době, ale jen to dokazuje, to, že tenkrát toho pro ty děti šlo v televizi o 100% více než dneska a mělo to hlavu a patu.

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Stupidita obrovského formátu. Kdo viděl anglický originál musí mi dát za pravdu, že čecháčkové mají úžasný dar udělat z poměrně zajímavé hudební show světového formátu takovou frašku. Soutěžící hodnotit nebudu, protože to pravidelně nesleduji, ale i ty kousky co jsem náhodou zahlédla stály za to. Tak třeba porota. Pepa Vojtek? Vážně? Dara Rolins? Vážně? Michal David? Vážně? A vrchol všeho nevkusu, arogance, stupidity, hlouposti a rádobyfrajerství Rytmus. To i Křemílek s Vochomůrkou by byli lepší porotci. A Rákosníček má větší pěvecký talent než frajírek s brejlema. Takže ne, děkuji. A doufám, že podobné pořady u nás brzy skončí.

Hlava Medúzy (2021) (seriál)

Tak trochu vykrádačka Angely Marsons, ne? Vcelku nepodařená.

Horší než smrt (2007)

Příjemné překvapení. Vlastně jsem čekala celkem průměrný film u kterého si doháčkuji čepici, ale musím říct, že mě překvapilo, jak lehce a s humorem film ubíhá. I přes primitivnost příběhu z toho někdo dokázal udělat naprostou dokonalost. Britské filmy mají něco do sebe a jejich humor je mi blízký, takže za mě super a rozhodně jsem to neviděla naposledy.

Hotel Babylon (2006) (seriál)

Co dodat, mám prostě ráda britské seriály.