Koko Food (2016) (pořad)

Skvělý pořad se sympatickou Koko, která nám odkrývá slasti a strasti jejího biznisu s tipy na různá jídla. Jen občas místy zdlouhavé.

Výleťák (2015) (pořad)

Chytrý a pěkně natočený pořad o tom, kam na výlet. Pořadem navíc ,,provede´´ sympatický průvodce.

Carlitova cesta (1993)

Hey, remember me? Ano, je to fakt dlouhá a místy táhnoucí se gangsterka, ale tady všechno tak zapadá, že je ta stopáž akorát. Opravdu dobrej film!

Správní chlapi (2016)

Film, který jsem chtěl několikrát vypnout ale vždycky přišel moment, u kterého jsem se tak jako přiblble usmál, nakonec jsem dokoukal a shrnuji to jako příjemně oddychovou komedy s prvky krimi. Celou dobu mě tam ale teda vadila ta dcera toho Goslinga, přišla mi tam úplně navíc a zbytečná.

Rudý kapitán (2016)

Celkově dobovou atmosféru (kterou jsem sice nezažil - naštěstí) která z toho skoro celý film dýchá pohřbil konec ve stylu amerického filmu... ale film to byl pěknej.

Král Šumavy (1959)

Nejsem znalec těchto starších filmů, pokud tedy pominu že to v sobě mělo nést propagandu těch komunistickejch prasat, tak z hlediska filmového (a tady pozor, v tomhle se opravdu vyznám, jelikož natáčím biková a snowboardová videa na mobilní telefon, kde mám na magnet rybí oko za 290 korun) je to na tu dobu fakt nádherně natočené a i poměrně akční. A to se tu myslím hodnotí.

Příchozí (2016)

První ,,hluboká´´ sci-fi, co jsem viděl. Pro mě jedinečný námět v tomto žánru, doplněný o poselství a podkreslený úžasným zvukem, ve večerním kině kde skoro nikdo nebyl a nikdo nerušil to byl fakt zážitek. Pro mě z toho plyne poselství, že jeden den v týdnu vynechám chlast a pojedu autem do kina na nějaké co nejpozdější promítání.

Hon na pačlověky (2016)

Jeden z nejzábavnějších a rozhodně asi nejmilejší film, co jsem kdy viděl. Až mi bude někdy ouvej, zajedu do buše za strejdou Samem!

Dvojníci (2016)

Komedie jako taková to není, spíše je to takovej lehčí filmek na nedělní večer u kterého se občas zasmějete.