Lovci stínů (2007)

Příběh o třech novinářích, co se snaží najít válečného zločince kdesi v horách. Super téma, které mě ale tak průměrně zabavilo, chybělo mi více napětí a dobrodružství a občas to působilo kýčovitě. Průměrná zábava.

Prostředníci (2009)

Zábavnej a pěkně propletenej příběh týpka, kterej se uplnou náhodou naskytl u zrodu pornoprůmyslu přes internet. Film v sobě má všechno, klasika, pohlednej týpek s rodinou, začne vařit vatu, najde si milenku, udělá pár průserů a pak se trošku pohádkově vrátí k tý sví rodince do toho zázemí. Fakt mě bavilo se na to koukat, ale na pět hvezdiček je to trošku kýčovitý.

Česká pivní válka (2014)

Obsahově to není nijak poučné, člověk se z toho nic moc nedozví (mimo to, že Plzeň patří Africe - úlet, to jsem netušil), sledujeme příběhy tří různých chlapů se společnou vášní, dle názvu to logicky asi nebude absinth. Příjemně se na to kouká, sem tam člověk něco postřehne o malovýrobě pívečka ale jinak nějaký fakta, jako třeba proč se to tak děje, proč europivo atd z toho nejsou vůbec jasná. Ale je to celkově takoví příjemný, proč ne.

Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny (2013)

Tři hvězdy za vysmahlí chování Kevina Rankina a Paul Walkera ve třech příbězích který jsou sice totálně wtf ale humor tam převyšuje nuda a zbytečné zdlouhavé pasáže. Pokud je ti patnáct a nejseš si jistej, jestli tví neonacistický přesvědčení je stoprocentní, jeď se projet s Kevinem Rankinem dodávkou, on ti to vysvětlí.

Vybíjená (2015)

Máte dvě možnosti co dělat následující hodinu a půl. Za prvé, koukat na tenhle film, nebo za druhé, koukat na vypnutou televizi. Vyjde to úplně nastejno, ovšem při druhé variantě Vás možná napadne jak vymyslet lék na rakovinu, proto si to ty vole vůbec nepouštějte.

Jurský svět (2015)

Právě jsem dokoukal Jurský park z devadesátýho třetího v HD, akorát s daleko slabším příběhem předvídatelnějším než změny v chování mrtvoly, když na ní budete hodinu mluvit. Kopie úžasnýho filmu je tu v červených číslech? Proč? Ano, já vím, mělo to být pokračování ale je to hrozně prázdný a efekty to nezachrání.

Gebrian versus (2012) (pořad)

Koncept webpořadu srovnatelný s Jídlo, s.r.o. Romana Vaňka, ovšem zaměřený na jinou sféru. Dobře se na to kouká, dobře se to poslouchá, je to nenásilné ale občas jsou tam takové zbytečné mrtvé body.

Pelíšky (1999)

Usínám a chtěl bych se vrátit o nějakej ten rok zpátky, bejt zase malým klukem, kterej si rád hraje, který je s tebou.

Americká krása (1999)

Film jsem viděl poprvé cca před deseti lety kdy jsem ho vnímal uplně jinak než teď, když je mi 28 let. Dřív bych tomu dal také 5 hvězd, ale z uplně jiného pohledu. Dnes to vidím tak, že až tu jednou přistanou mimozemšťani, tak bych jim tohle pustil, ať vidí, jak jsme jako lidi hrozně vtipný. Bohužel, tenhle příběh a mnoho jim podobných vidím čím dál častěji ve svém okolí v reálu a fakt si říkám, jestli se ve mě někdy něco zlomí a stane se ze mě taky takovej debil, nebo ne. To ukáže čas. Každopádně doporučuju všem věkovejm kategoriím, o zábavu budou mít postaráno.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Díky místním komentářům jsem čekal větší pecku. Thriller ani dobrodružný to fakt není, jsou to dvě šílený hodiny plný skvělejch vizuálních efektů, šílenejch aut a šílenejch stvoření, ale vlastně uplně bez příběhu, bez jakýchkoliv zvratů, je to vlastně jen vizuální masakr od začátku do konce. Kdyby k tomu po celou dobu hrál nějakej trashpsychodeathmetal tak je to skvělej dvouhodinovej hudební klip. Čtyři hvězdy za toho zde již vícekrát zmiňovaného kytaristu.