Božský Bruce (2003)

Prijemna oddychovka, u ktere jsem se dobre zasmal (hlavne Evanovy kreace ve studiu byly super!). Druha projekce byla vyrazne lepsi nez prvni. V mych ocich ubylo hluchych mist a vice jsem se bavil. I kdyz to mozna take souviselo s okolnostmi, ktere sledovani provazelo, ze Luci? :)

Tajemný let (2005)

Kvalitní napětí a velmi dobrý námět. Jodie v roli exceluje a mačká z ní jako vždy maximum. Bohužel je film ale až příliš komplikovaný a kvůli tomu nefungují některé zvraty (divák prostě neví, že má být šokovaný). Za mě tedy 4*

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Druha projekce po nejakem tom roce me usvedcila v tom, ze toto je opravdu pecka. Skvele promyslene, paradne zvladnuta retospektiva. Pribehy se nadherne michaji, hlasky jsou perfektni a nezni trapne. Emoce jsou tam, kde maji byt a tak, jak maji byt. Cele podbarveno podmanivou hudbou. Jednim slovem skvost. XXX 2011 - viděno potřetí a fakt jsem paf. To je tak super film! Vím jistě, že se rád podívám počtvrté, protože jsem něco vlastní nepozorností nepochopil. Long live Tarantino!

Gattaca (1997)

Skvělé sci-fi drama. Takhle přesně to v budoucnosti bude... a to mě vážně děsí.

Sám doma (1990)

Klasika každých Vánoc, která nikdy nezestárne. U krkolomných pádů, pastí a nachytávek se vždy skvěle pobavím a moc se mi líbí i citová linka. I když je film plný drobných nedokonalostí, stále je pro mě špičkou ve svém oboru. Kevin je prostě nejlepší! :)

Den nezávislosti (1996)

Nejoblíbenější film mého dětství :) Dnes už to není takový nářez, ale pořád je to slušná zábava.

Lhář, lhář (1997)

Tahle komedie me umi rozesmat na nejvyssi miru i dojmout. Nevaham s plnym hodnocenim.

Den poté (2004)

Fantastická hudba dělá tento film. Líbil se mi také děj i katastrofické (ne katastrofální) triky.