Na dotek (2004)

Hodnotit tento film je dost těžké. Míchají se ve mně všechny dojmy a emoce a nevím, co s nimi. Snad se mi bude lépe hodnotit po druhém shlédnutí. Každopádně skvělý film "pro dospělé".

Válka nevěst (2009)

Oddechovka, od které nejde čekat nic jiného, než slabý děj, slabé vtipy a slabý dojem. Naštěstí v tomto případě to nebylo tak zlé. Na konci jsem si uvědomil, že jsem se i docela dobře pobavil. Takže za 3.

Sedm (1995)

Komu se líbil tento fantastický a napínavý film? Všem? Evidentně ano :) I mně. Zkuste si zahrát hru Condemned: Criminal Origins. Celou dobu při sledování jsem na ni musel myslet a přijde mi, že se tvůrci dost inspirovali právě tímto filmem.

Venkovský učitel (2008)

Svým způsobem skvělý film o lidském neštěstí a strastech života.

Vévodkyně (2008)

Slabý scénář, efektní výprava, skvělá režie.

Vánoční koleda (2009)

Technicke zpracovani je naprosto dokonale, zejmena ruzne prulety a atmosfera zimy jsou vykresleny opravdu skvele. Trochu pokulhava scenar, ktery se az prilis soustredi na postavu "zleho" obchodnika a zanedbava ostatni postavy a udalosti. Navic je film dost desivy pro male deti, coz myslim taky neni uplne dobre. Za hudbu, technicke zpracovani a za udrzeni pozornosti az do konce vsak davam 4*.

Dokonalý trik (2006)

Příjemné osvěžení v podobě tajemného snímku o dvou iluzionistech, kteří jsou oba skvělí a přitom zcela jiní. Nemám velké výhrady, snad mě jen zaskočila komplikovanost a nutnost sledovat každý detail. Vzniká tu prostor pro monstrózní druhé sledování :) Jinak skvělý film, který mě nenudil ani na moment (a to velmi oceňuji). Škoda, Lucinko, že tobě se to tolik nelíbilo.