Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Sci-Fi
  • Animovaný

plakát

Bojiště Země: Sága roku 3000 (2000)

Abych řekl pravdu, tak jsem to podle místního hodnocení čekal mnohem horší. Začátek dokonce vypadal velmi slibně. Ale jak se začne Travolta "kámošit" s člověkem, ukazovat mu minulost, učit ho lítat a tak, nakupí se zde neuvěřitelné množství logických nesmyslů. Prostě se to celé rozpadne a děj nedává smysl. Pak už vůbec nezáleží na tom, jestli jsou dobré kulisy (jsou) či jestli herci hrají dobře (celkem jo). Většina filmu je prostě nelogická a nudná a to žádné pozlátko nespraví. Chtěl jsem dát původně dvě hvězdy, ale jak se objevily titulky, tak jsem řekl tak nelichotivou větu, že si to prostě dvě nezaslouží.

plakát

JAG - Nebezpečné území (1996) (epizoda)

Zápletka s naštvaným vojákem, který chce být vyslyšen, se mi líbila hodně. Ale ta omáčka okolo toho (nahánění v lese, rvačka 1v1) byla dost pitomá. Začátek a konec super, prostředek hroznej. Tak to máme celkově za tři, i když čtyři byly na dosah.

plakát

JAG - Hemlock (1996) (epizoda)

Pohádka o jednom neuvěřitelně schopném atentátníkovi. Bylo to dramatické, dějové zvraty přicházely co chvilka a navíc je tu ještě osobní rovina strachu o kolegyni. Až na pár drobností jsem si tenhle díl užil.

plakát

JAG - Kouřová clona (1996) (epizoda)

Když proti tobě hrají vlastní lidi a s tebou naopak nepřítel, je to vždycky o nervy. Napínavý díl s trochu praštěnou "sabotáží" a nic moc vizuálními efekty. Obecně díly s diplomatickým jednáním mám celkem v oblibě a tenhle rozhodně není výjimkou.

plakát

JAG - Obranná akce (1996) (epizoda)

Výborný napínavý díl. Spousta čestných chlapů v uniformách versus jedna žalující čubka, co s nimi hraje psychohry. Díl je natočen tak, že na začátku není vidět celý průběh sporné akce, takže divák odhaluje všechny podrobnosti postupně (a může pochybovat, co a jak se přesně stalo, kdo koho kryje a podobně). To se mi zdálo skvělé. Jen to čekání na závěrečné odhalení pravdy trvalo zbytečně dlouho. Že Harm letí přímo do bojové akce na nepřátelském území, v podstatě nepřekvapí - ten chlap naleze úplně všude.

Americký prezident (1995)

Bohužel tento film to u mě prohrál už samotným námětem. Falešné úsměvy, vysoké politické hry, nekonečné sledování volebních preferencí a všechno obalené jakousi pózou, že je to normálka a nic zvláštního. Asi bych musel být Američan, aby to na mě fungovalo. A mimochodem - všiml jsem si značné podobnosti s Pretty woman.

plakát

Gynekologie 2 - Vlasta (2007) (epizoda)

Konečně přišla scéna, která mě pobavila - operace a primářovo řezání skalpelem :)

Ovládací panel