Vyprávěj (2009) (seriál)

Takové české Zoufalé manželky stylizované do doby, kterou neznám a nikdy nechci vrátit. Po pěti dílech jsem nadšený.

Dům z písku a mlhy (2003)

Dlouho jsem váhal, jak hodnotit. Film je velice dobrý, herecké výkony fantastické (Kingsley mě totálně rozebral), ale stejně se nemůžu zbavit hořké pachuti nespravedlnosti na jediném dítěti. A nemohl jsem se ani na chvíli přimět, abych soucítil s "chudákem vystěhovanou". Měla zaplatit a hádat se až pak. Byl by pokoj, jenže pak by nemohl vzniknout tento film s jedním z nejsilnějších závěrů za dlouhou dobu. Takže tyto nedostatky odpouštím a dám ty 4. Horner mě trpce zklamal, protože celou dobu vykrádá svoji skvělou hudbu z Čisté duše a dělá to nehorázně okatě. Fuj.

Gamebox (2004)

Příliš laciné, přesto koukatelné.

Auto je zbraň (2003)

Tak co kringo? :) Škoda, že není tento film víc známý. Možná by bylo na silnici o pár mrtvých míň. V rámci žánru skvělá práce.

Chceš mě, chci tě (2009)

Romkom s pár dobrými vtipy, ale bohužel jako celek mě to moc neuchvátilo. Slabé 3*.

Manželská klec (2007)

Skvěle zvládnuté. Bohužel hodnotím s odstupem a už si nevybavuji, co se mi vlastně tak líbilo.

Božské děti (1997)

Krásný film. Takové malé velké drama. Ten srdceryvný pohled kluka mi nějakou dobu asi nedá spát.

Počátek (2010)

Velká jízda! Špičková hudba. Přirovnání k Matrixu sedí v tom, že se po shlédnutí budete dívat kolem sebe jinýma očima.

Škola života (2009)

Na můj vkus přiliš utahané a nudné a čekal jsem trochu větší zvrat než "jen" ten, co zde byl. Hezké prostředí. Celkově vzato to není špatný film, ale pro mě nic moc.

Prime (2005)

Jo!