• Pohádka

Banksy: Exit Through the Gift Shop (2010)

Umělecky to hodnotím za pět, Banksyho kousky obdivuji, ale Thierry mi vůbec nepřirostl k srdci. Btw. jaký umělec nechává ostatní, aby vytvářeli jeho kousky?

Svěrací kazajka (2005)

Ráda se ve filmu ztrácím. SPOILER - To, že nakonec nežili "happily forever after" mi také vůbec nevadí, ale na můj vkus to bylo až moc mimo můj žánr. Adrien Brody byl ale naprosto skvělý. Btw. nemám ráda Keiry americký přízvuk! 8)

Pan Nikdo (2009)

Překvapivě mě bavilo rozpoznávat ty různé příběhy a dávat si je do souvislosti. Větší problém jsem ale měla s tou "současností".

Lola běží o život (1998)

Můj první německý film, který jsem viděla v originálu, možná proto ve mně zanechal negativní vzpomínky, i když je tomu už nějakých šest let.

Dexter (2006) (seriál)

Policejní prostředí není obvykle tím, co bych vyhledávala. U Dextera jsem ale udělala výjimku. Nutno dodat, že jsem poslední sérii nedokoukala...Taky je škoda, že první legendární sérii, kde byl "ice truck killer" s jedinečným vyústěním, ty následující už bohužel nepřekonaly... Doplnění: Bože! Sedmá série! Stejně perfektní jako ta první! Odvolávám, co jsem odvolala. Slibuji, co jsem slíbila!

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

V mém okolí jsem jedna z mála, kdo nepropadl HIMYM. Ale věřte mi, snažila jsem se, aby se mi tento seriál líbil, ale nějak se nezadařilo. Po třech dílech (které jsou mým maximálním limitem na vyzkoušení nového seriálu) jsem to prostě vzdala.

Milionář z chatrče (2008)

Tak ty záběry z dětství se mi líbily, ale tím to asi tak končí.

500 dní se Summer (2009)

Tak určitě nepříjemné překvapení. Divný scénář, divný hlavní protagonista. Btw. o čem ten film vlastně byl? 8)

Samotáři (2000)

Jeden z filmů, které jsem také viděla 10+. Skvělé hlášky, skvělé výkony, tak trocha moudra. Co víc si přát?