• Rodinný

Ucho (1970)

Napětí v podání dvou hvězd nemá chybu a konec mě potěšil :).

Návrat do budoucnosti (1985)

Je to známá klasika, ale není to můj šálek kávy. Pamatuji si jak jsem viděla poprvé Návraty do budoucnosti a jak jsem to "žrala". Časy se změnily......

Temný rytíř povstal (2012)

Jsem vždy ráda, když se koukám na film na pokračování a nemusím znát předešlé díly. Všechno dopadne, jak má a vše je v pořádku. Tak to má být :).

Zdrojový kód (2011)

Příjemné sci-fi se zajímavou zápletkou :). Jen nevím jestli by jsem ho potřebovala vidět víckrát.

Hlava-ruce-srdce (2010)

Nemůžu tento film moc kladně ohodnotit, protože tímto filmem jsem si nevysloužila moc kladné ohlasy, když jsme ho vybrala na filmový víkend. Nikdo nepochopil smysl, někteří z nás trpěli a jiní se zasmáli :) alespoň ostatním koukatelům :D

Batman (1966)

I když nejsme fanda tohoto žánru, i tak jsem se dobře bavila :) Hlášky hrdinů nemají chybu. ,,U všech lepidel."

M*A*S*H (1972) (seriál)

Neokoukatelný seriál :) Mnoho dílů jsme viděla opakovaně,ale stále se na ně dá koukat opakovaně a člověka neštvou :). Spíše má hrdiny víc a víc rád :)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Prvně jsem tento seriál viděla občas v televizi a slyšela jsme pár hlášek od mých známých. Zprvu mi připadal nic moc, ale po nějakém čase jsme si pustila tento seriál od prvního dílu a nějak zvláštně nakažlivě mě chytl :) Musela jsme vidět první sérii, druhou, třetí a najednou jsme viděla i patou :))). Na mě neobvyklé, jak rychle jsme viděla tolik dílů :))) A ty 4 hvězdy jsou za to, že v nejlepším se má přestat ;).