Politické spektrum (2006) (pořad)

Kvalita kolísá, hlavně podle hostů a tématu. Většinou slušná a přínosná diskuze. Někdy sranda - viz Cibulka. Někdy nuda. Každopádně povětšinou přínos pro neparlamentní strany a jeden z málo možností jak se prezentovat.

Moje drahé Česko (2011) (pořad)

Časté pořady většinou nejsou tak kvalitní, ale když udělají občas nějaký ten speciál, stojí to za to. Tento byl určitě zajímavý.

Láska přes internet (1998)

Dneska jsem to viděl popáté, to snad mluví samo za sebe :). Krásná romatická komedie, tento film mám moc rád :).

Signál (2012)

Půjdu zase jednou proti proudu, ale tento film byl fajn a kdybych vratil čas, tak bych na něj do kina šel zase. Není to žádný nepřekovatelný kousek, Bobule byli lepší, ale zas o tolik bych neřekl. Ve filmu je opravdu hodně dobrý hlášek, které se určitě prosadí. Líbí se mě samozřejmě vesnicky podchycená atmosféra, i když sám za sebe, na vesnici je atmosféra většinou lepší. Takže za mě 4*. Jen bych ještě dodal, že je to oproti dobrém předešlém filmu - Czech Made Man hodně velký pokrok kupředu, takže jen tak dál.

Servírka (2007)

Tento film mě zaujal, je totiž opravdu jiný. Nad myšlenkovými pochody jsem někdy kroutil hlavou, zajímavé, ale rozhodně kladně hodnocené. Netradiční romantická "komedie" o životě, jaký je. A že lehký opravdu není...

Láska a jiné závislosti (2010)

Překrásný film, ke kterému jsem se dostal vlastně náhodou. Jsem ale moc rád, protože toto byla další povedená a překrásná romatická komedie jak to amíci sice umějí, ale poslední dobou vychází hodně stejných ohraných snímků. Tento se jim povedl, opravdu se mě to dotklo a uvědomil jsem si, že vlastně tato nemoc může zasáhnout i mladé lidi. Jak už to bývá konec byl zakončen dobře, ale to tak být prostě má, dodává to lidem naději. Díky za překrásný film ;).

Dlouhá cesta (2002)

Překrásná romantika, úžasná hudba, dobrý příběh a výkon M. Moore. Život je někdy jiný, než bychom chtěli, ale to neznamená, že není krásný...

Zdrojový kód (2011)

Nepřekonatelné, i když jsem ke koncu, tušil konec, ani ve snu mě nenapadl takový, jaký nakonec byl. Panu řežírovi gratuluju, tak jako Jake Gyllenhallu. Sci-fi kousek, který se mě zapíše na velmi dlouho do paměti. 5* zaslouženě !

Waiting for Forever (2010)

Zajímavý film, chtěl jsem nějakou romantiku, nenanšel jsem nic lepšího, tak jsem si to pustil, zaujal. Nevím proč mě zaujal, ale z celého filmu jsem měl krásný pocit. Jo někdy asi hold jsu romantikem a hlavně optimistou. Trochu mě proto on klaun připomínal sebe samotného. Sám mám bordel v životě, zatím nevím co chcu být, kde a ským. Měl bych se také odhodlat a prostě vsadit někdy na jdnu věc a vydržet, je nás takových určitě více. I když film je jako takový na první pohled slabší, ona myšlenka a některé scény se mě natolik líbili, spolu s Rachel samozřejmě, že prostě dám 4*... prostě kouzelné.

Malá Dorritka (2008) (seriál)

Paráda, překrásné, není třeba další série i pár dílů dělá seriál překrásným. Nejvíce mě oslovila režije a stvárnění, musím se přiznat, že mě zasadili do doby. Knihu jsme nikdy nečetl, ale teď na ni mám dokonce i chuť. Tento sníme si 5* zaslouží, ode mně určitě ano. Není to jen drama, řekl bych i trochu romantika a historie.