Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

Druhý seriál postavený na slavném filmu Stargate a stejnojmeném seriálu Stargate SG1. Tentokrát se ovšem expedice nesměřuje do naší galaxie, ale ještě dál ... do galaxie Pegas. V této oblasti by se měla vyskytovat bájná Atlantida. Seriál, který zprvu vypadal jen jako malý bratříček později přerostl SG1 přes hlavu a stal se samostaným stejně kvalitním seriálem.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Tento seriál mě oslovil již v začítcích tedy stejnojmeným filmem. Takovéhle sci-fi seriály fakt můžu, dobrodružné, akčí, a určitě také vtipné. Jednoznačně vyhrál v souboji s podobnými seriály (Andromeda, Star-trek, apod.)Netvrdím, že každá série je stejně dobrá, ale seriál jako takový si u mě 5* zasloužil a basta. :) Dodal bych, že tento seriál je asi taktový, někdo ho miluje ... jiný přímo nenávidí. :)

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Sci-fi, který se už od prvního okamžiku snaží zaujmout svým příběhem. Uprostřed dne dojde k záhadnému jevu - lidé upadnou do "spánku" trvajícího 2 minuty a 17 sekund. Ale nezdá se jim žádný sen, vidí do budoucnosti, respektive vidí, co se stane za půl roku. Mimo problémy, které tento nevysvětlený úkaz napáchá, se rozvíjí vyšetřování, proč k tomuto incidentu došlo a kdo by ho mohl mít na svědomí... Seriál mě opravdu zaujal a nejen to. Držel si mne po celých 22 dílů. 21 dílů je na 5*, ale ten poslední ... to je zlato. Opravdu jsem ještě 30 minut hleděl do monitoru a pak napsal tento komentář :D. Doporučuju tento seriál, i když bohužel nemá pokračování.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Všichni jsou mrtví Dejve ! Všichni jsou mrtví Dejve ! Všichni jsou mrtví Dejve :D Zaujat je slabé slůvko, vždyť začátek tohoto seriálu mluví za sebe. : "První díl, KONEC" ! Tento seriál je prostě KONEC ... konec nudy, konec starostí, konec opakování z jiných seriálů, konec nudným pasážím, konec americkému (někdy už i trapnému) humoru, konec - velký konec světa ! No nic obědnejte si slepičí polévku a můžeme začít ! "První díl, KONEC." ;-)