• Krátkometrážní

Probuzení (2007)

Nádherný film i když ne jeho zpracováním, ale tím co říká a jaké má přímo ukázkově poučné rozuzlení. Tolik lásky - a teď nemyslím ten cit ohrávaný v každém filmu, ale to, co vás udrží při životě -(v tomhle případě doslova ) něco, kvůli čemu žijete a co vás obklopuje kamkoli jdete a cokoli děláte) a tolik obyčejně/neobyčejné lidskosti jsem dlouho neviděla - ať už mluvím o filmu, nebo o reálném životě.(Kde by tenhle příběh mimochodem působil až pohádkově a fantazijně). To co mi vážně vadilo byla Jessica Alba- v první řadě a ve druhé řadě celkem časté ohrané a trapné - "napínáky" děje a přílišná zdlouhavost + zpomalování některých scén. Za mě nakonec tři hvězdičky.

Přehlížený (2007)

Námět s velkým potenciálem, který ale tvůrci naprosto zmařili. Většinu doby se totiž neděje nic nového a snímek by mohl být klidně desetiminutový a možná by to bylo lepší. Scénář a dialogy jsou jako vystřižené z nějaké teen parodie na cosi a ve výsledku to působí nudně místy až úsměvně. Nejprve jsem chtěla dát dvě hvězdičky, ale vlastně pořádně ani nevím, za co bych je dala. Takže jedna trochu silnější hvězda za námět a mlhavý les v úvodu a na konci.

Pusinky (2007)

Rádoby realistické a drsné ale nakonec jen celkem plytké a bez nějakého smysluplného příběhu, který by měl hlavu a patu. Tenhle film jsem dokoukala až napodruhé a nakonec to nebylo zase až tak špatné, jak se mi na začátku zdálo, ale to v žádném případě neznamená, že se na to někdy chystám podívat znovu.

Ratatouille (2007)

Kouzelný animák. A musím souhlasit s KevSpa-"První animák, který mě rozplakal." A troufám si tvrdit, že i jediný.

Skins (2007) (seriál)

Takže první dvě série jsou divoké, drsné a až strašidelně a syrově realistické. A to je na tom právě to hlavní. Donutí vás to přemýšlet o životě, ale taky o naprostých blbostech. Je to taková "emoční dávka" :) za 5 hvězdiček No 3. serie je propadák ( tak možná 2 hvězdičky) ve čtvrté se to trochu zvedá (3*) a 5 a 6. už se zase celkem dají,(4*) ale stejně bych řekla, že na první dvě prostě nemá....Takže moje celkové hodnocení je sice 5 hvězdiček, ale je to především za ty první dvě série, které jsou naprosto bezkonkurenční.

Superbad (2007)

Tak tohle je kravina a navíc nekonečně dlouhá, ale musím říct, že chvílema jsem se dobře bavila.

Superlhář (2007) odpad!

To sem si zas jednou vybrala veledílo...A rozhodně to není tím, že bych měla nějaké předsudky vůči teen filmům a mimochodem začátek nevypadal tak špatně. Ale pak se to zvrtlo do hrozivě nudné slátaniny čehosi, co má diváky přesvědčit o tom, že se mají dobře- ať se mají jakkoli. Hlavní hrdiny mi vážně lezl na nervy tolik, že jsem mu snad ten pro něj snad vytoužený konec nepřála. A vůbec 90% herců bylo (pardon za ten výraz) na odstřel. Možná to lehce podhodnocuji a možná by si to tu jedno slabou hvězdu zasloužilo, ale já jsem se celou dobu příšerně nudila, takže proto ten odpad.

Sybil (2007) (TV film)

Hodně zajímavý film- zejména tím o čem pojednává. Nicméně myslím, že pro obyčejného laického diváka (jako třeba mě) to je až moc psychologicky složité. Rozhodně bych ale uvítala více filmů s touto tématikou.

Takoví normální puberťáci (2007)

Jeej, tak tohle ne. Nápad p uzavřené skupině teenagerů- to by ještě požná šlo, ale to co z toho udělali ??? To už by teda nešlo. Většinu filmu jsem se nudila a doufala, že se to konečně rozjede, ale ono pořád nic a postavy jsou trochu podivný.

That's Life (2007) odpad!

Tohle je ten typ filmového umění, které prostě nechápu . Pointu jsem sice pochopila, ale to ztvárnění...to jde naprosto mimo mě. Nechápu účel tohoto klipu.