• Krátkometrážní

Timon a Pumbaa (1995) (seriál)

Není to úplně pitomé, možná i místy vtipné, ale jako dítě jsem se u toho prostě nebavila, a podle toho se přece pohádky hodnotí... 50%

Správná Susan (1996) (seriál)

Český název se tedy moc nepovedl, vůbec o seriálu nevypovídá. Já jsem se ale královsky bavila, nechápu zdejší nízké hodnocení. Suddenly Susan má všechno, co by povedený sitcom měl mít - příjemné a zároveň střelené postavy, vnitřní příběh propojující jednotlivé díly a vtipné scény a dialogy, které jsou opravdu inteligentní. A oceňuji to, jak se tvůrci vyrovnali se ztrátou jedné z hlavních postav, klobouk dolů. Seriál příjemně graduje a myslím, že s každou další sérií je na tom líp a líp. Proto také 75%.

Pět dětí a to (1991) (seriál)

Příjemné rodinné fantasy, které by sice mohlo být o dost lepší, ale taky jsou to 90. léta, takže nemůžeme chtít zázraky. Ale já jsem se vždycky ráda podívala, když jsem na to v televizi náhodou narazila. 60%

Jak nežít svůj život (2007) (seriál)

No, tak na tohle asi nemám moc žaludek. Dan Clark je maximálně nesympatický, odporný a oslizlý, fuj, na to se fakt nedá dívat. Ale některé vtípky a scény se tvůrcům opravdu povedli, a po druhé sérii musím říct, že jsem se přes nesympatie ke Clarkovi občas i přenesla a ležela smíchy. Hlavně díl s návštěvou bohatých rodičů jeho milenky je prostě bomba. 75%

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Je to jiné, je to nové, ale je z toho vymáčknuto málo, námět má mnohem větší potenciál. Ale ta Monkova pedantičnost a veškeré fóbie mě vždycky pobaví. 65%

Bolek a Lolek (1963) (seriál)

Bolek a Lolek je některými vynášen do nebe, některými naopak zatracován. Já patřím spíš k té druhé skupině - ani jako dítě mě nebavily jejich příběhy a vadila mi odfláknutá animace. 40%

Kancl (2005) (seriál)

Trapný seriál, který je bohužel málokdy vtipný. Chystám se na originál, doufám, že britský humor tomu dodá ten správný šmrnc. Nicméně tohle se prostě nepovedlo, a handycam tomu jenom ubližuje. 60%

Famílie (2010) (seriál)

Rozhodně nečekejte další Gilmorky. Parenthood je seriál o skutečném životě jedné poměrně rozvětvené rodiny, která se navzájem podporuje, ale občas si i (vědomě nebo nevědomě) hází klacky pod nohy. Lauren je samozřejmě stále skvělá, ale na mě tady mluví trochu pomalu. :-D Kouká se na to příjemně a hlavně je to konečně seriál, který vypovídá něco o skutečném světě. 80%

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Vypadá to na sexy upírskou podívanou, realita je trochu někde jinde. Já jsem v půlce první série přestala mít chuť dívat se dál, protože mě nebaví hloupé dialogy ani zvláštní výběr herců. Hlavně Anna Paquin mě neskutečně irituje. Oceňuji originalitu v přístupu ke zpracování upírského námětu, ale to je tak všechno. Kdo ví, třeba jsem to vzdala brzy a až se jednou budu hodně nudit a rozhodnu se dívat dál, možná si mě to získá. Prozatím 65%.

Chlapi sobě (2004) (seriál)

Snaha byla, pár scének je opravdu povedených, ale myslím, že je po zhlédnutí každému jasné, proč tenhle seriál skončil po 19 dílech. Ukrát to na krky, prdy a chlapský nepořádek po celém domě prostě dýl nejde.