Hra pro čtyři (2007)

Nebyť tomu zvláštnemu koncu idem o hviezdu hore. Francúzske filmy zbožňujem, tento aj keď je komédia zanechal vo mne takú horkú príchuť. Koniec ma sklamal. Fakt.

Paula a Jojo (2022)

Že Nemci robia zlé filmy, všetci vieme. Ale tentokrát som tomu dala šancu s nádejou, že to možno nebude až tak zlé..... ale bolo. Jedna hviezda ani neviem za co, asi len za snahu filmárov bolo mi ich ľúto, že sa snažili

Hněv Boží (2022)

Film zaujal, nadchol, námet skvelý. Všetko moje nadšenie zabil fadny koniec, stále som čakala na šokujúci záver, ale ten sa nedostavil. Večná škoda

Toscana (2022)

Čakala som viac. Podobný príbeh sme tu uz videli s Russelom . Tam sme si užili kopec vína. Tu V hlavnej role sympaťák, na ktorého sa dobre pozeralo, hlavne keď varil. Ale to bolo tak všetko. A na to sa tvorcovia filmu mali zamerať. Veď to bolo v Toskánsku. Víno, olivovy olej, kulinarske lahodky. To všetko som v tomto filme postradala. Ani ten milostný príbeh nenadchol.

Kapky (2022)

Nuda, prekvapivy koniec to trosku zachránil.

Spievankovo 5: O povolaniach (2015)

O kapanek lepsie ako predchadzajuce. Nemala by som to ani hodnotit, predsa urcene pre vekovu skupinu 1 a plus. Pre dospelych utrpenie, ale co by sme nespravili pre tie nase ratolesti. Ale pocuvat to cely den, tak to je fakt utrpenie.

Spievankovo 3 (2012)

Poznam vsetky pesnicky uz naspamat, lebo moje zubrienca to chce stale pozerat, ja len ocakavam kedy z toho vyrastie....

Jako kůl v plotě (2021)

Gay filmy mi vôbec neprekážajú. Ale tento bol hlúpy