Agenti Dementi (2014)

Spousta kvalitní odvedené práce po všech stránkách: pěkné 3d, velmi dobrá animace, spousta vizuálních nápadů, kvalitní převod 2d comicsu do 3d, ve scénáři spousta nápadů. Jen je to celé v duchu, který je mi poměrně cizí.

Lovci draků (2008)

Vizuálně poctivě nápadité. Slušně animované. Postavy trochu předesignované. Celkově jen středně uspokojivé.

Macbeth (2015)

Snaha, ale nepovedlo se.

Legendy zločinu (2015)

Příjemné na jedno podívání. Nenápadité. Famózní dvojrole, jak herecky, tak digitálně.

Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016)

Bohatá produkce a výprava. Bohužel nic moc výtvarně nového oproti prvnímu filmu. Příšerný neherec S. B. Cohen. Jeden z nejhůře napsaných scénářů. Průměrná režie.

Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek (2016)

Slabé nápady scénáristické i vizuální. Slušná animace, hrozné, úplně mrtvé lokace (očividně na ně byl vyhrazen jen zlomek rozpočtu).

Malý princ (2015)

Úděsná 3D část (příšerný scénář, animace, design). OK, ale rozhodně ne světoborná stop-motion část. Jedna hvězdička za animovanou lišku.

Hardcore Henry (2015)

Opravdu hodně ujeté. ** za filmařské řemeslo, které občas silně kolísá. * za originalitu.

Faunův labyrint (2006)

Dobrá režie, dobré herecké výkony, zajímavá výprava. Velmi zjednodušený příběh a postavy. Rámec příběhu tu už byl mockrát a tato verze nepřináší nic nového. Snad kromě několika scén hnusného fyzického nebo psychického násilí. Každý se holt vyžívá v něčem jiném :-/ Slušný film, ale nic víc.