Tři bratři (2014)

Výborná výprava, peníze jsou vidět. Velmi dobrá kamera a casting, rozumná režie. Výborné texty písní, skvělé rýmy. Jinak ovšem nevhodně zvolený scénář. Ty tři pohádky mohly fungovat jako malé útvary na televizní obrazovce, ale ve filmu zcela nefungují. Postrádají velký příběh, nejsou ani kořeněny humorem. Přitom Zdeněk Svěrák podobné věci napsat dokáže a ještě původní. Bohužel zatím nejhorší film obou pánů.

Stranger: Mukó hadan (2007)

Něco mezi 3-4 hvězdičkami. Výhrada k barevné paletě, která je, s výjimkou poslední scény, tak koherentní a omezená až může být nudná.

Škatuláci (2014)

S velkou úctou k Laice, ale tohle bohužel moc nevyšlo.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Pro mne úžasná výprava, velmi dobrý casting a herecké výkony. Režie průměrná, ale všechno hatí hlavně neuvěřitelně špatná dramaturgie, potažmo příběh. Že něco takového vůbec mohlo jít do produkce? Finále je jedno z nejhůře zvládnutých jaké jsem kdy viděl. Zároveň pokud efekty po většinu filmu oslňují, závěr v tomto ohledu budí dojem, že neměl supervizora. Ale nemohu si pomoct, ta výprava si zaslouží ****

Karcoolka (2005)

Výborný, nápaditý scénář, spousta inteligentního humoru a úžasně trhlé songy (netuším, jak vyznělo česky, píšu o anglickém originále). Jediná hvězdička dolů za omezené možnosti finančně limitované produkce.

Konzultant (2013)

Byl tam zajímavý příslib, ale ten nebyl naplněn. Zajímavá akce a relativně zajímavé dialogy. Bohužel zajímavé akce je příliš málo a relativně zajímavého dialogu příliš, příliš mnoho. Jinak pěkná produkce a skvělé obsazení.

Atlas mraků (2012)

Velká, výpravná produkce, vizuálně zajímavá, pochybný zvukový mix. Příběh stejně jako knižní předloha předstírá falešnou myšlenkovou hloubku.

Špinavý trik (2013)

Zajímavé, promyšlené, ale podání chybí lehkost.