• Western

Forrest Gump (1994)

Nechápu, kdo mohl něco takového vymyslet, navíc tak skvěle natočit. Nesmrtelné hlášky kolují celým filmem, Tom Hanks je vynikající, skvělá hudba, která Vás donutí si prozpěvovat, výjmečně nevadí délka filmu, tady to platí naopak. Nebudete chtít, aby film vůbec skončil. Klasika na večery, kdy Nova dává nudné romanitcké seriály. "Bubba byl můj úplně nejvíc nejlepší kamarád."

Dva výtečníci (1977)

Myslím, že když řeknu, že to je prostě Terence Hill a Bud Spencer, tak pochopí každý, že tento film skýtá pořádnou nálož zábavy a facek

Mlhy Avalonu (2001) (TV film)

Nic moc. Herecké obsazení se nepovedlo, herci mi do rolí příliš nesedí, příběh je na slušné úrovni, ale místy je film opravdu nesmyslně ztřeštěný a pomatený. Film má nehorázně dlouhou dobu, po 90 minutách začne být otravný a nudit

Otec Naděje (2002) (TV film)

Bud Spencer jako mírumilovný dědeček, není to ten starý známý hromotluk, ale možná proto se mi tento film líbí. Spencer jako kněz chránící malého kluka...Nic originálního, ale mě to baví

Pochoduj nebo zemři (1977)

Terence Hill je u mě sice zapsán jako komediant, ale v tomto filmu mi dokázal, že umí zahrát i vážné role

Ďábel nosí Pradu (2006)

Si snad dělá režisér tohoto filmu srandu. Nazvat jej komedií mi přijde k smíchu, ve filmu je asi jeden dobrý vtip, herci jsou s prominutím ubozí až na Meryl Streep. Hudba drží film nad vodou. Co se týče příběhu, to už tu bylo mnohokrát

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Nevím, co mám tento film znamenat. Vtipy, ze kterých je vtipný asi 1 z 10, vůbec nezabírají, působí spíš jako : " To vymyslel který blb ". Herci trapní a příšerní. Film na Zlatou malinu

Scary Movie 4 (2006) odpad!

Horší film už snad ani neexistuje.. co víc říct k téhle blbosti

Hospoda Na mýtince (1997) (divadelní záznam)

Nechápu, kdo může přijít na takovou blbost. Nestárnoucí klasika Svěráka a Smoljaka. Co víc říct, prostě geniální mozek těchto dvou pánů se nám postaral a notnou porci humoru, který nestárne

Šimon a Matouš jedou na Riviéru (1975)

Slabší než jednička, navíc jedničce podobné, ale přesto velmi zábavné. Dominic Barto ve své životní roli.